Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom a szexet valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a szexet valami gond van velem?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy egyszerűen nem kívánom a szexet olyan sűrűn. A párommal minden másnap szexelünk de nekem néha ez is sok. Úgy érzem mintha nekem kötelességem lenne lefeküdni a pasimmal minden másnap mert ha nem teszem meg akkor rám un és elhagy. Bennem ezek a félelmek vannak pedig ő megmondta hogy nem hagy el meg szeret csak neki nagy a szexuális étvágya meg ilyenek. De nekem viszont nem én kibirom szex nélkül napokig is. Nem hinném hogy gond lehet velem.Csak az a baj hogy a pasik többsége oda van a szexért nem bírják ki sokáig nélküle úgy mint a nők. Nektek mi a véleményetek erről? Csak velem van a baj?
2020. szept. 16. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem attól függ, hogy mennyit kívánja a szexet, hogy nő vagy férfi, hanem hogy mennyi a szexuális igénye. Probléma szokott lenni párok között az eltérő szexuális igény, épp ezért szokott hamar témába jönni, hogy ne forduljon ilyen elő.
2020. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs baj, csak eltérő a libidótok.

Kényszerből ne csináld, a szex a kölcsönös élvezetről szól.

Ha ezért elhagyna akkor nem illettetek össze egyébként sem.

Így viszont te is szenvedsz és neki is hazudsz.

Legyel vele őszinte és találjatok megoldást közösen.

2020. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veled van a baj. Ő is megmondta, hogy nem hagyna el ezért. Neki más az igénye, ennyi. Bár ezzel kellene foglalkozni.
2020. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Csak az a baj hogy a pasik többsége oda van a szexért nem bírják ki sokáig nélküle úgy mint a nők."

Eddig én azt tapasztaltam, hogy a nők sokkal jobban szeretik a szexet. Ismerek olyat, aki csak ezért marad kapcsolatban, mást, aki a számára kevés miatt szakított.

Viszont a koreografált szexet nem bírják. Kell a változatosság, a meglepetés. Aztán valaki csak rámegy a lyukra, nem kényezteti a nőt, na az ilyeneknél előfordul, hogy elmegy tőle a kedve.


Helyedben átgondolnám, hogy a szexuális együttlét minősége okozza-e a hozzáállásodat.

2020. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót? Az csökkentheti elég durván a libidót. Gyógyszer előtt minden nap tudtam volna szexelni, azóta hogy szedem jó ha havonta eszembe jut... legalább 10 fajtát próbáltam, mindegyik csökkentette a libidót.
2020. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már nem szedek fogamzásgátlót egy ideje de szedtem 1 évig.
2020. szept. 16. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát kompromisszumos megoldásként egy héten kétszer- háromszor kézimunka,vagy orál...és akkor neked nem kell annyiszor dugni 🤔
2020. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7#jol mondja.

Azt kell megérteni,hogy neki több az étvágya.Lehetne ez fordítva is.Nem ritka eset,sőt szerintem nemigazán van pontosan egyforma étvággyal rendelkező ember.

Vagy az egyik szeretne egy kicsivel többet,vagy a másik.Ez még nem gond.A probléma akkor van,ha ez a különbség nagyon nagy.Pld havi 2-3vs heti 3-4.


2opciótok van.

Ő lemond a többletről.

Ez visszalépés,és gyakorlatilag a lemondásnak negatív kicsengése van.Tehát inkább beletörődés,ami más módon ,más formábanelőbukkanhat a kapcsolatban,hisz ez egy elfojtása valaminek,nem pedig a megoldása!

2.Kielégíted máshogy.Nincs lemondás,illetve kevésbé az,mivel kielégíted,de nincs aktus.


Én a 2ikat ajánlamám.

2020. szept. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!