Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kivánom a szexet. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

20 éves làny vagyok párommal 2éve vagyunk együtt,ez a leghosszabb kapcsolatom,szeretjük egymást és jól meg vagyunk. Én sose voltam az aki szereti nagyon a szexet..eddig neha neha elmentem..àlltalàban akkor amikor teljesen sotet volt a szobaba.de most mar egyaltalan nem..honapok ota semmi..pedig uj pozokat iktattunk be es sok az elojatek..en meg csak nem is elvezem..sot..van olyan poz(amikor a labam a nyakaba van) hogy rettentoen faj. Nem vagyok stresszes,nem szedek semmilyen gyogyszert,2het mulva megyek nogyogyaszhoz,de addig is tanacsokat kernek,vagy hatha valakivel fordult mar ilyen elo.

Egyszeruen nem szeretem a szexet,es amikor szexelunk alig varom hogy vege legyen..mi lehet a baj?,:( szornyu


2017. júl. 14. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Ezért nem kéne még gyerekfejjel, érzelmileg még nem megfelelő szinten nagylányt játszani és szexelni.
2017. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2017. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1es Te jol vagy ôszerakva 😂 20éves nem 15
2017. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Miért?


Attól, hogy valaki 20 éves, attól még lehet, hogy nem elég érett érzelmileg/értelmileg, ahogy itt az látható is.


Gyanítom nálad is vannak gondok, de sebaj, idővel mindenki felnő! :)


Kitartást!

2017. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

"amikor a labam a nyakaba van"

Nem közvetlen ide kapcsolódik, de az azért fáj(hat), mert olyankor jobban be tud menni, és elérheti a méhszájadat, akkor is ha nem annyira hosszú. És az bizony kellemetlen tud lenni.


Amúgy mennyit vagytok együtt? Lehet szükséged lenne pár nap szünetre, hogy megkívánd. Vagy akár többre is.


Barátoddal beszéltél már róla?

2017. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem jól választottál párt...
2017. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Ez van, ha szexuális analfabétával kerül össze az ember lánya.
2017. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

és mi a francnak azok a pózok, ah még fáj is?

legyen teljesen sötét, semmi Káma-Szúrta, és vedd rá azt a tökfejet, hogy a te örömöddel próbáljon foglalkozni - az a dolga!

2017. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A masztit, nyalást se élvezed?
2017. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj. Őszintén: mennyit maszturbálsz vagy maszturbáltál tinédzser korodban? Ez a nőknél azért is nagyon fontos, mert igy ismered meg magad. Hogy jó neked, hogy tudsz elmenni, hogyan mozogjon a csípőd ahhoz hogy jó legyen stb stb.

Csak a férfi nem tud eljuttatni egy nőt az orgazmusig, ha a nő be van feszülve és úgy fekszik mint egy fadarab. Ajánlom, hogy foglalkozz kicsit magaddal, ismerd meg a saját tested és akkor vele is menni fog!

30N

2017. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!