Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a párotokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotokon èreznètek,hogy nagyon önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés
Mèg csak egy ève vagyunk együtt de mostanág kezdtem el úgy igazán érezni ezt rajta. Sokszor èreztem rajta különböző szituációkban,hogy nagyon határozatlan volt, vagy egy összeveszèsnél is hamar "megadja magát" ès inkább bocsánatot kèr. Nèha kicsit már zavaró. Változhat ez mèg idővel?

2020. szept. 17. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Én nem lennék önbizalomhiányos emberrel, mert nagyon sokszor mérgező viselkedést eredményez (irigység, rosszindulat, kétszínűség, magamutogatás stb), ne csodálkozz akkor se ha pl féltékenykedik majd sokat és megöli a párkapcsolatotokat vele.
2020. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Az a baj az önbizalomhiányos párral, hogy sokszor kívülről várja a megerősítést. Holott az önbizalom csak belül építhető fel. Emiatt nagyon hamar fullasztó lehet az illető, mert rádcsimpaszkodik, tőled várja a boldogságot. Nagyon energiavámpír tud lenni.
2020. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2020. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is önbizalomhiànyos,de szerintem minden emberben néha előjön.Engem eleinte nem zavart,de mostmár a szakításon gondolkodok,mert nem halad semerre az életben(pl.többször volt lehetősége munkát vàltania,mert a mostanit utàlja,de nem tette meg.Ugyanígy képtelen autót venni,pedig megvan rà a pénz.Nem mer semmit se csinàlni,mindig csak a kifogásokat mondja meg az esetleges veszélyeket sorolja stb.).
2020. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

A felszínes embereknek nincs gond az önbizalommal. Az összes többinek van. Teljesen normális, ha egy férfi elbizonytalanodik. Akkor van gond, ha ez gyerekes tutyimutyiskodássá fajul.

Aza gond, hogy a nők elvárják, hogy hazudjanak nekik. Nem baj, ha bizonytalan a pasi, de magabiztosnak látsszon. Mindent tudjon, mindent elérjen, amit akar, és akarjon, mert aki bizonytalan a céljaiban, az nem férfi. A valóságban tök természetes, hogy egy férfi bizonytalan a céljaiban, van olyan is, hogy padlóra kerül, és az nem túl férfias szerep. Bár ilyenkor is lehet hazudni, és akkor minden o.k..

2020. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj ha valakit (férfit) kívülről csak kudarcok érnek 100 ból 100 szor (100 munkahelyi pályázatból 1 sem ír vissza annyit sem h mi a gond, vagy 100 ból 100 nő utasít el) akkor az bizony egy idő után még a vasbeton erős önbizalomra is kihathat. Hiába várja el egy nő h legyél kőszobor, és bírj el mindent, de amikor nincs 1-2 megerősítés sem, akkor elbizonytalanodik a legtöbb ember.
2020. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!