Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Instagramom valahogy jelezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Instagramom valahogy jelezni kell, ha kapcsolatban van az ember, pl. közös fotó?

Figyelt kérdés
A Facebook-on alap, hogy kirakja az ember, hogy kapcsolatban van, nagy bunkóság, ha nem teszi. Az insta egyre népszerűbb, szóval ott is elvárás ez valamilyen formában?
2020. szept. 20. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Mi nem tettük fészbukra, pedig házasok vagyunk. Miért lenne ez bunkóság?
2020. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Te jó ég, egy újabb ilyen közösségi média megszállott...

Amíg nagy bunkóságnak tartod, hogy nem teszik ki, jobb, ha nincs kapcsolatod. Agyilag még nem tartasz ott.


Én tudod mit tettem? Titkosítottam a kapcsolati státuszom. Ennyi.

2020. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert eltitkolod, és felkérsz mást burkolatan udvarlásra.
2020. szept. 20. 13:02
 4/12 A kérdező kommentje:
1-nek szóltam az előbb
2020. szept. 20. 13:02
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
A fészbukon? Hogy? Az nem társkereső.
2020. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Ezt a marhaságot...eltitkolod meg másnak kínálód magad, bunkóság.

Nem vagy százas.

Nekem sincs kinn a kapcsolati statuszom és? Kép van kinn pár és ennyi, akinek ebből nem világos az buta.

N

2020. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ahogy érzitek... speciel mindkettőnknek van Fb-je, ki van írva, de a teljes reglap titkosított. Ha ismeretlen ír akkor azzal sosem foglalkozunk, csak a barátokkal való időnkénti kapcsolattartás miatt van. Tedd ki, de élőben éljetek ne az interneten.
2020. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ti hülyék vagytok.
2020. szept. 20. 13:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Te meg helikopter?
2020. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5 éve vagyunk együtt, házasok vagyunk, de a kapcsolati állapotunk, se egy közös képünk nincs. Mondjuk az utolsó képet mindketten még azelőtt tettük ki, hogy egyáltalán megismertük volna egymást. Sőt a nevemet se írtam át a házasságkötés után. A barátaim tudják, hogy férjhez mentem, a volt általános iskolás osztálytársaimnak pedig, akiket 20 éve nem is láttam, nem hiszem, hogy fontos tudniuk.

Ez nem a tini párkapcsolatok témakör.

2020. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!