Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy könnyebben el tudjam viselni a távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Párommal már majdnem 1 éve vagyunk együtt. Neki azonban sajnos munka miatt másik városba kellett mennie. Mentem volna vele én is azonban még egyetemre járok, amit nem szeretnék itt hagyni (ez az utolsó évem). Már 2 hónapja van távol, ami tudom, hogy nem sok idő, mégis rettenetesen hiányzik. Eddig se tudtunk minden nap találkozni, volt, hogy csak 2 hetente láttuk egymást. Emiatt azt hittem könnyebben tudom majd elviselni, de nagyon nehéz. Telefonon szoktunk esténként beszélni, vagy ritkán videochatelünk. De ez mindig nagyon rövid, fél vagy max 1 óra, vagy néha még annál is kevesebb. Hétköznap pedig nem is tudunk minden nap beszélni. A párom nagyon sokáig dolgozik és szinte mindig fáradt utána. Hétvégente tudunk egyedül kicsit többet beszélni. Legfeljebb havonta 1x tudunk csak sajnos találkozni. Nekem ez nagyon kevés. Amint vége az egyetemnek majd szeretnék hozzá költözni. De az sajnos még elég messze van.

Nem tudom mit tegyek, hogy kicsit elviselhetőbb legyen a távolság. Általában tanulok, sorozatozok, vagy olvasok otthon. Néha pedig a barátnőimmel megyünk ide-oda. De az esték mindig magányosan telnek és ilyenkor tényleg nagyon hiányzik. Van valami tanácsotok, hogy tudnám ezt elviselhetővé tenni?



2020. szept. 20. 21:33
1 2
 1/13 Hellmano ***** válasza:
Egy plüss maci vagy egy dildó vagy mindkettő és máris nem olyan magányosak az esték.
2020. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pedig még így is azok sajnos :(
2020. szept. 20. 21:44
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Muszáj türelmesnek lenned. Arra koncentrálj hogy,nemsoká együtt lehettek majd. Nehéz ! k-ra tudom de ha igazán szereted ki kell bírnod.
2020. szept. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindennél jobban szeretem. Viszont néha tényleg bele tudnék őrűlni hogy nem hallom a hangját. És lehet hogy nem kéne de mindig csak azt számolom mennyi van még a következő találkozásig
2020. szept. 21. 10:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonló kapcs.vagyok. Este gyorsan elalszom,napközben elfoglalom magam. Így jobban telik az idő a kövi taliig.
2020. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Próbálom magam elfoglani, de néha azt érzem túl sokat gondolok rá, szinte mindig eszembe jut. Este pedig sajnos nem tudok hamar elaludni, és ilyenkor hiányzik még jobban
2020. szept. 21. 16:17
 7/13 Hellmano ***** válasza:
Na, akkor trükkösen beszerezted már előre őket :)
2020. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem volt benne semmi trükk és nem is az én ötletem volt beszerzno ;)
2020. szept. 21. 18:35
 9/13 Hellmano ***** válasza:
Akkor instruáljon a távolból, hogy használd őket ez is jó kis játék, hamár nem lehet ott.
2020. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy hétköznap szinte mindig fáradt és olyankor nem is beszélünk sokat. Hétvégén meg inkább csak azt beszéljük meg kivel mi történt. Ilyenekre meg sajnos nem nagyon jut idő :(
2020. szept. 21. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!