Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolat könnyebbé tétele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat könnyebbé tétele?

Figyelt kérdés
Párom már 2 és fél hónapja távmunkán van ideiglenesen, és még pár hónapot ott kell lenniük, az első hónap úgy mond könnyen ment, viszont már egy ideje elveszve érzem magam nélküle, csak hétvégén találkozunk, és esténként facen beszélünk, jövőhéten ott kell maradniuk hétvégén is dolgozni, mert lemaradtak a munkával, és mondta, hogy lehet lesz még ilyen ha lemaradnak magukhoz képest.. tippeket adnátok, hogy lehetne könnyebb túlvészelni ezt az időszakot?

2016. jún. 14. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
jajajj. én milyen tippeket adhatnék, aki most vetett véget a távkapcsolatának? nagyon rossz, mert még szeretem, de lassan-lassan csak megszakad a kommunikáció, mert ő egyre kevesebbet igényelte, stb stb.. Kínokon mentem át. Jó mondjuk ez az én esetem. Pl én annak örültem volna, ha skypeolt volna néha velem, meg felhívott volna, illetve az is elég lett volna, ha este írt volna. De már nem tette ezt egy éve, meg már nem tudom mióta...
2016. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi jó fél éve távkapcsolatban vagyunk, ez azt jelenti hogy 1-2 hetente találkozunk.

Előtte sem éltünk együtt (soha!), de akkoriban gyakrabban összefutottunk.

Én egyre jobban érzek hiányosságokat a kapcsolatban. Néha noszogatom vele, de nem sok haszonnal. Azt mondja, idővel jó lesz, kialakul majd. A poén, hogy sos-ben gyereket akar, én meg még sos-en kívül sem...

Már telefonon is alig beszélünk...


Szóval addig örülj míg nincs nagyobb bajod.


Tippek, hát amikor tudtok kommunikáljatok, facebookcset, telefon, skipe, valamelyikek. Az együtt töltött időt pedig legjobban kihasználni. Bújni, lelkizni, közös élményt szerezni, amire több igényetek van éppen azt.

2016. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatban az a jó, hogy simán félre lehet kúrni. Ő is félrekúr, te is tedd azt!
2016. jún. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyen kis ritualetok amit tudsz varni minden este (pl. esti telefon), de amugy ne irogassatok egesz nap, mert csak dekoncentralt leszel es meg jobban fog hianyozni. Ha meg nem valik be, akkor gondolj arra hogy mindig van akinek rosszabb :D. Mi is tavkapcsolatban vagyunk, csak mi tenyleg. 2000 km es havonta egyszer tudunk talalkozni. Ha minden hetvegen latnam osszesirnam magam az oromtol :D.
2016. jún. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mivel napi 13-14 órát dolgozik, így csak este beszélünk 9-10 körül, félrekúrni nem kúr félre, kedves 4-es válaszoló, szerintem menj el illemtanárhoz, és hanyagold az alpári viselkedést

skypeolni sajnos nem tudunk, mert gyenge a net, és telefonról tud csak fent lenni, hát mint a többi munkásszálló.. de most szeretnénk megoldani,hogy ingyen tudjunk beszélni egymással, legalább esténként pár 10 percet, már attól jobban érezném magam

én is azzal győzködöm magam, hogy mások van, hogy hónapokig nem látják egymást, meg ha esetleg katona párja van valakinek beszélni se tudnak egymással.

2es, ti akkor meg várjatok még vele, a párodnak kell rendeznie magában milyen egy rendes kapcsolat, meg ne azt éreztesse, hogy azért vagy neki, hogy gyereket szülsz, hisz azt majdnem minden nő tud, de nem mindegy kivel tervezed majd leélni az életed

Nálunk ez most csak ideiglenes, most először vállalt a főnöke táv munkát, de ott is jön a pici stb, tehát nem szeretne többet, csak a közelbe szeretnének már lenni

2016. jún. 15. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!