Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, lehet ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, lehet ezt helyrehozni?

Figyelt kérdés

Egy pasival megismerkedtem, aki nagyon sok időt kezdett velem tölteni, végül szinte rámköltözött pár napra.

Mindezt par hónap ismeretség után , felnőttek vagyunk felkiáltással.

Sajnos én pánikba estem, nem tudtam kezelni a helyzetet , a szoros folytonos egyuttlétet és csak arra tudtam gondolni , hogy vajon megszabadulok tőle? Pedig kedvelem. De a pánik miatt már nem gondolkodtam józanul, es parszor megsertettem., nem a ferfiassagaban, nem csaltam meg , hanem undok voltam, tavolsagtartó, sok mindenért megszólitottam, néha káromkodtam.

Nem mutatja , hogy haragszik , pedig kéne, de látom, hogy megtörtebb az arca.

Ma hazament es ha tavol van, banom amit tettem es pozitivabban erzek iranta , szeretetet.

Mikor közel van, eltaszitom .

Mit tudjak tenni? Tudom nem bocsajt meg , mert ezt nem lehet , de tartja velem meg mindig a kapcsolatot es latni akar .



2020. szept. 20. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
A távkapcsolatok nem működnek általában hosszú távon szerintem, már ha arról van szó. Ezt vele beszéld meg szerintem.
2020. szept. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt amit ide írtál küldd el neki. Szerintem minden benne van amit tudnia kellene.
2020. szept. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Felnőtt vagy, több hónapja ismerkedtek. Teljesen természetes ilyenkor az összeköltözés. Valamiért te nagyon ragaszkodsz a függetlenséghez. Ajánlom, hogy egy pszichológus segítségével derítsd fel az okot.
2020. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy jó szakembert. Mielőtt bármit is tennél először - bocs - de fejben kell rendet tenni. Olyan mélyen bent ülő mentális okai vannak amit magadtól nem látsz és így megoldani sem tudod. Ami most megtörtént, meg fog lehet történni a következő kapcsolatodban is.
2020. szept. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!