Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A te barátnőd is állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te barátnőd is állandóan meg akart változtatni? Miért ilyen minden nő?

Figyelt kérdés
Nem csak a külsőre értem.
2020. szept. 21. 21:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Legyél elfogadóbb? Akkor talán te sem voltál vele az.
2020. szept. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
84%

Férfiként mondom: ép, egészséges párkapcsolatban nincsen helye annak, hogy megváltoztatjuk a másikat, csak mert "változott az ízlésünk". Sem egyik, sem másik oldalról. Addig, amíg tartott a naaaagy rózsaszín köd addig nem volt a másik stílusával probléma?! Itt a GYK-n is olyanokat olvastam, hogy a maradék hajam égnek állt... Ami pedig betetézi ezt az örök érvényű sz*rakodást, hogy utána tetszőleges kérdező megnyilvánul ilyet, hogy: "mert minden nő/minden férfi egyforma". Egyforma a fenéket! Felnőtt emberek vagyunk, 1.) mindent meg lehet beszélni, 2.) a párunknak lehet bátran nemet mondani, (egyszerű példa lesz) akár a pasi hisztizik az alapból rövid hajú barátnőjének, hogy növesszen hajat, akár a nő a hosszú hajú pasinak hogy vágassa le. Ismételten: Anno nem zavarta őket a másik kinézete?!

Persze. Kisebb dolgokban lehet és kell kompromisszumokat kötni. Drasztikus változtatások előtt KELL szólni a másiknak. És ildomos a figyelembe venni a tiszteletteljes kérését, ha van. De megváltoztatni valakit? A válaszom: határozott nem!

2020. szept. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

#9 "áldozat" :DD

Ez nem valami hate crime..


Írd csak a példákat.

2020. szept. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig mindegyik nő meg akart változtatni, akivel ismerkedtél, akkor érdemes elgondolkodni, nincs-e igazuk egy picit. Van-e olyan tulajdonságot, amit többen kritizáltak? Nem lehet, hogy érdemes lenne a saját érdekedben változtatni 1-2 dolgon?
2020. szept. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%

Mi ez a badarság, hogy aki szerelmes vagy, aki szereti a másikat annak nem kell változtatnia? Aki szerelmes az Isten, vagy mi? Emberek vagyunk, negatív és pozitív tulajdonságokkal megáldva egyaránt, ergó mindenkinek van min változtatnia!

Kérdező! Szerintem korrekt a lánytól, hogy elmondta min kellene változtass magadon, dolgozz rajta. Te is nyugodtan elmondhatod neki, hogy szerinted min változtasson ő, ahogy olvastam kommunikációra hajlamos a lány/nő.

21 L

2020. szept. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Kerdes mennyire akar teged formalni. Pl sztem rossz szokasoknal jo ha a masik pont hogy tamogat a valtoztatasban. Ha vilagnezeti kulonbsegek vannak vagy egyszerűen mas a termeszetetek akkor siman egyoldalú kritikakent johet le es az egyetertek tud nagyon banto lenni. De pl a parom bar szuper ember sok rossz szokasa van ami szamara vagy káros vagy kellemetlen szamomra. Nem hiszem hogy az pl hogy nem most reggelente fogat ha nem szolok neki a szemelyisege resze hanem csupan kenyelem. Olyanra nem jut eszembe pelda amikor szemleletet akartam volna nala formalni mert egy intelligens es figyelmes ember.
2020. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%
Azberkőlcs megkívánja, hogy egyeztessük nézeteinket más emberekkel, aminek során mindenki jobb felé változik.
2020. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat elején a nő gyakran azt gondolja, hogy majd a férfi megváltozik, a férfi meg azt, hogy a nő nem. Aztán szépen csalódnak mindketten.
2020. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szorul változásra...
2020. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!