Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzátok fel ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzátok fel ha a párotok olyan irodában dolgozik, ahol 99%-ban (a párom az egyedüli férfi) csak lányok/nők dolgoznak? Logisztikai és fuvarozási cég. 29N

Figyelt kérdés
Tudom bugyuta kérdés, már 1 éve együtt élünk, felhőtlen a kapcsolatunk, tervezzük a közös jövőnket...stb. De eddigi kapcsolataim mind megcsalással értek véget. Nehezen tudtam túltenni magam és sokáig nem bíztam a pasikban. Attól tartok ez is így ér majd véget. Mit tanácsoltok? (Nem érzem magam érzelminek elveszettnek, vannak barátnőim akikkel tudok erről beszélni, jó családi hátterem van, mások véleménye alapján csinos vagyok)
2020. szept. 22. 08:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem neked pszichológushoz kéne menned, hogy feldolgozd az előző csalódásaid, és ne az új párodra vetítsd ki.

Aki meg akar csalni, egy pasis munkahelyen is megcsal, aki nem akar megcsalni, az akkor sem fog, ha meztelen playboynyuszikkal zárják össze.

2020. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%
Ezen nincs mit feldolgozni, aki hülye az szenvedjen nyugodtan
2020. szept. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is szakember.. Ha a párodra vetíted ki a saját félelmeidet folyton, akkor mindegyiket te magad fogod megcsalásba kergetni.
2020. szept. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Az én párom is nőkkel dolgozott, mellette esti iskolába járt, ahol a csoport nagy része szintén nő volt. Kifejezetten utálta, hogy ennyire “csajos” körökben van, mert sok nő összezárva néha hihetetlen idegesítő, meg hátbaszúrós. Plusz egy férfi haverja se lehetett így, akihez csapódik néha szünetekben, vagy összejárnak kocsmázni mondjuk.

Osztom is a véleményét, pedig teljesen hiszek az egyenjogúságban, és hogy mindkét nemre szükség van minden munkahelyen. De ahol elbillent a mérleg a nők felé, ott volt kivétel nélkül borzalmas légkör az én munkahelyeimen is. Szóval a párom inkább csak panaszkodott rájuk, én pedig sajnáltam, mert együtt ereztem vele. :D. De neked ettől függetlenül egy kicsit befele kéne figyelned, le kell győznöd a korábbi sérelmeidet, mert magaddal szúrsz ki így.

2020. szept. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
17%
Remelem a nagy feltekenysegi rohamnak lesz is alapja, es lerendez par pitsat a kanod a dolgozoasztalon...
2020. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
61%
Ha annyira felhőtlen minden akk mi bajod tulajdonképpen?
2020. szept. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Még egy megjegyzés a kedves és rosszindulatú hozzászólások miatt, amit egyébként köszönök mindenkinek aki vette a fáradságot elolvasni és írni nekem. Egyszer mutatni akart nekem egyik ismerősét a facebook-ján és az előzményekben csak a munkatársai női neveit pillantottam meg elsőre. Azonnal elfordítottam a fejem, hogy ne is láthassam :(
2020. szept. 22. 09:06
 8/29 anonim ***** válasza:
18%
Veled se érdemes foglalkozni
2020. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
#7 mert gondolom rájuk keresett, hogy bejelöljék egymást, mivel ugye kollegák szoktak ilyet :D. Túlgondolod ezt nagyon.
2020. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Nàlunk is többnyire nők vannak a munkahelyen. Az egyikük szinte mindenkinèl bepròbàlkozott, pedig a baràtnője is ott dolgozott. A többi nem esett hanyatt tőlünk.
2020. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!