Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzátok fel ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzátok fel ha a párotok olyan irodában dolgozik, ahol 99%-ban (a párom az egyedüli férfi) csak lányok/nők dolgoznak? Logisztikai és fuvarozási cég. 29N

Figyelt kérdés
Tudom bugyuta kérdés, már 1 éve együtt élünk, felhőtlen a kapcsolatunk, tervezzük a közös jövőnket...stb. De eddigi kapcsolataim mind megcsalással értek véget. Nehezen tudtam túltenni magam és sokáig nem bíztam a pasikban. Attól tartok ez is így ér majd véget. Mit tanácsoltok? (Nem érzem magam érzelminek elveszettnek, vannak barátnőim akikkel tudok erről beszélni, jó családi hátterem van, mások véleménye alapján csinos vagyok)
2020. szept. 22. 08:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, aki megteheti, hogy ez alapján válasszon munkahelyet, és akár váltson a párja kedvéért, mert jaj, telement a szeme csöccsel, az valamit baromi jól csinált, és minden elismerésem. De egy átlag halandó örül, ha kap egy irodai melót szerintem :D. Nagyobb szarnak kell ahhoz történnie, hogy felmondjon valaki szerintem.
2020. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
*szerintem túl sok volt a szerintem
2020. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen feldolgozni? Nincs itt semmi feldolgoznivaló. A páromnak is van egy csomó kolléganője, sőt, kapaszkodj meg, jóban annak, beszélgetnek egymással. Elvitt céges rendezvényre, megismertem őket, szerintem is jó fejek. Engem is megcsaltak korábbi kapcsolatokban, de azt egyrészt már ezer éve feldolgoztam, másrészt a párom pedig nem az exeim, ő sose vert át és nem adott okot bizalmatlanságra, szóval bízom benne. Nem fogom a múltbeli rossz döntéseim miatt őt büntetni és alja féltékenykedéssel tönkretenni a kapcsolatunkat, ez is egy döntés. Eldöntheted, hogy vagy kezdesz valamit magaddal, a feldolgozatlan múltbéli csalódásaiddal és a kötődési problémáiddal, vagy pedig megvárod, amíg betelik nála a pohár.
2020. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
81%

Már bocsánat, de nekem nem kellene egy olyan férfi, aki csak azért nem csal meg, mert nincs mellette 200 másik nő :D. Az ilyet vigyék is minél hamarabb, hadd találjak valakit, aki becsül engem és a párkapcsolatomat...

Egy dolog a fantázia, nem vagyok gondolatrendőrség, és teljesen más dolog, ha a farka vezérli, és nem bírja megállni, hogy másba belerakja. Néha eszembe jut, hogy megfojtanék egy-két idiótát, mégsem teszem meg, mert nem vagyok ösztönlény.

2020. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
57%

Rohadt férfi!!! Direkt dolgozik ott! Szúrd ki a szemét! Mi az, hogy más nőkre ránéz?? Állat az ilyen! A farka vezérli!! Minden férfit akinek párja van, sötét pincébe kell zárni!!

A buta libák szerint.. Mint amilyen te vagy kedves kérdező.

2020. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
36%
Itt szerintem elsősorban nem a félrek*rással van a probléma. Ha szereti a párja, akkor több, mint valószínű, hogy nem teszi meg, csak azért mert nőkkel dolgozik együtt.A gond az, hogy ezekkel a nőkkel tölt együtt napi 8-9 órát, lehet, hogy az egyikkel nagyon jól elvannak, hülyéskednek,együtt töltik a szüneteket, ebédelnek, közös érdeklődési köreik vannak, amikről mondjuk a párjával nem tud beszélni, és akaratlanul is beleszeret. Nyilván ez sem törvényszerű, de nagyobb rá az esély, mintha 3 nővel és 20 férfival dolgozna együtt.
2020. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
68%
Elég nagy iroda lehet
2020. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is szinte csak női kollégám van. Igazi hárem. Hetente van lehetőségem beújítani valakit ;)
2020. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
55%

Barátom is logisztikai cégnél ügyfélszolgálatos, szinte csak nő kollégái vannak. Elmondom neked, némelyikkel még facebookon is beszélget munkaidőn kívül, mert jóban lettek. :) A lánynak is van párja, barátom is nyíltan felvállalja a kapcsolatunkat és sosem jutna eszembe ezen problémázni. Én is jóban vagyok a kollégáimmal, vannak olyan haverjaim akikkel ezer éve voltunk kollégák, már nem is egy helyen dolgozunk, mégis beszélgetünk mert jóban lettünk.

Miért kell rögtön összeesküvés elméleteket szőni akkor, ha két ellentétes nemű egy helyen tartózkodik huzamosabb ideig? Ha a kapcsolatotok rendben van és nem egy olyan féltékeny hárpia várja otthon a csávót mint amilyennek a kérdésed alapján tűnsz, akkor nem kell aggódni. Ha viszont ezekkel a gondolatokkal őt is nyomasztod, számonkéred, kérdezősködsz, gyanúsítgatsz, nyomozgatsz, kutakodsz stb... akkor számolj azzal, hogy menekülni fog.


22L

2020. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!