Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam meg a barátomnak hogy miért is fontos hogy bemutasson a szüleinek?

Figyelt kérdés
Már 8 hónapja talizgatunk és ő úgy érzi hogy nekik semmi közük hozzá hogy kivel talizik. De én már megszeretném ismerni a szüleit mondtam is neki hogy nekem azért is lenne fontos mert a családjuk része szeretnék lenni ha komolyan gondolja velem és ezzel bizonyítaná azt hogy fontos vagyok neki és ezzel fel is vállalna de ő még mindig nem érti hogy miért is lenne ez jó ötlet.
2020. szept. 22. 20:52
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
94%
Baràti körében milyen névvel vagy illetve?
2020. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Háát a barátai nem nagyon tudnak rolam csak 1 fiu tudja hogy vagyogatunk
2020. szept. 22. 21:00
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Honnan a fenéből veszitik ti nők, hogy azért, mert valaki régóta dug titeket, az komolyan tervez veletek???
2020. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noren1989 ***** válasza:
95%
#2, ha ott sem mutatott be, akkor sajnos bizony te csak kúrópajti vagy.
2020. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
8 hónapja vagyogattok? :D
2020. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

De, érti, csak egyrészt nem vállal fel, másrészt nem tervez veled komolyan.

Amúgy szinte mindig az a sorrend, hogy előbb felvàllal a barátok előtt, bemutat nekik, közös programot csináltok, és aztán a szülőknek.

De 8 hónapja "talizgatni" teljes titokban... Arra se vegyél mérget, hogy te vagy az egyetlen.

2020. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 peca1000 ***** válasza:
95%

Ti nem is jártok, nincs is komoly kapcsolat köztetek.


Dugópajtit, szeretőt nem mutat be az ember a szüleinek, nem tudtad?


Mit mondana ha bemutatna téged nekik? Ő Julcsi, a csaj akivel dugni szoktam.

2020. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha még a barátok sem ismernek, akkor mit akarsz a szülőkkel. Meg még te is úgy fogalmazol, hogy vagyogattok.
2020. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem vállal fel,vagyis nem tervez veled komolyan, azaz szetetői státuszban vagy. Szakíts és keress egy normális pasit. Komolyan mondom, ez nem párkapcsolat.
2020. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Szexkapcsolat. Nem vállalja fel. Tehát, most van még kérdés?
2020. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!