Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat gondokkal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat gondokkal, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én és párom nemrég külön költöztünk. Ő külföld, én maradtam Magyarországon. Nehéz időszak mindkettőnknek de én is megyek ki hozzá hamarosan. Kezd meginogni a kapcsolat nem kicsit. Nem tudom, hogy tudnám ilyen távolról boldoggá tenni, támogatni, biztatni. Nehéz nagyon. Már nem is igazán bízik bennem.. Mielőtt összejöttünk, hülye voltam és elrontottam az elején, mert nem tudtam eldönteni, hogy kell-e ő nekem vagy sem. De kis idő múlva rájöttem, azóta együtt vagyunk. (pár hónap). De ez a rossz időszak nagyon benne maradt és nem tudja elfelejteni és én sem, mekkora hülye voltam. Nem tudom, hogy tudnám jóvá tenni és mi lenne az az ok, amiért tényleg érdemes, hogy megvárjon engem.

Feladni nem fogom, mert úgy érzem, tényleg ő az aki kell nekem és akivel boldog tudnék lenni és azt akarom, hogy ő is boldog legyen mellettem.


Tanácsokat szeretnék kérni, akik voltak már ilyen cipőben, hogy hogy tudnám messziről boldoggá tenni a másikat, támogatni, bizonyítani, hogy tényleg szeretem és vele akarok lenni?


Köszi ha elolvastad és segítesz!



2020. szept. 24. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Egyedül kevés vagy. Ő is kell hozzá.
2020. szept. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az is igaz, de valahogy lelket kellene tölteni belé. Meg valahogy hatni rá, hogy ne a múlttal foglalkozzon hanem a jövőnkkel..

Nehéz úgy, hogy egyik pillanatba nagyon akar, máskor meg elengedni mert rossz kedve van.

De továbbra se akarom feladni.

2020. szept. 24. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egyetlen módon fog menni. Ha van jövő, amiben hihet. Vannak konkrét tervek, hogy mikor mész utána? Vagy ő mikor jön haza? Mikor költöztök össze..stb?
2020. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen. Október 30 amikor megyek hozzá.

Persze vannak tervek a jövőre nézve. Sokminden.

Csak tényleg valahogy bizonyítanom kellene, hogy megéri ez az egész.

2020. szept. 24. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:

9.hónapja vagyok tàvol a pàromtól, több órànyi repülő útra... Nagyon nehéz... De ezt most ki kell bírni ha azt akarjuk hogy később jobb legyen


29nő,36férfi

2020. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen.. Kitartást nektek is!
2020. szept. 25. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!