Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire működhet ez a távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhet ez a távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy kis városban lakom (23F), ahol megismertem egy lányt két hónapja (21L), aki rokonlátogatásban volt 2 hétre. Szerencsémre a látogatás elején történt a találkozás, így volt lehetőség mindennap élvezni a társaságát.


Miután hazament (200km-re lakik tőlem egy elég nagy városban), utána is beszélgettünk, és 2 hét után azt mondtuk, hogy próbáljuk meg. Ez volt 1 hónapja. Azóta egyik hétvégén ő jön le hozzám vonattal (péntek estefele szokott ideérni és vasárnap késő délután megy vissza - átszállás nélkül közvetlenül van ide vonat) a másik hétvégén pedig én megyek kocsival hozzá (péntek délután odaérek és vasárnap este indulok haza).


Minden péntek és szombat este eddig együtt tudtunk aludni, ekkor tudjuk megoldani a szexuális együttléteket is. Hétfőtől-csütörtökig nem tudunk találkozni, de messengeren, hívásban, videóban beszélünk, ha éppen időnk engedi. Ha engedi az idő és az anyagiak akkor egyszer egyszer hétköznap is szeretnék egy napra, legalábbis én felutazni, de többségében a péntek-szombat-vasárnap marad a kontaktra.


Én a jövőmet egy másik nagyobb városban képzeltem el előtte is (most fogok diplomázni februárban egy viszonylag keresett szakon), így most miatta kicsit konkrétabban az ő városát lőttem be célnak. A tanulmányaim, munkakeresés, tartalékpénz miatt jövő október végét tervezem a költözésnek. Ha ott lennék, akkor lényegesen többet tudnánk találkozni, többet tudnánk együtt is aludni, valamint idővel össze is tudnánk költözni.


Viszont az még 13 hónap és céltudatosan "erre kellene" ráállnom, hogy az ügyön dolgozzak, hogy ténylegesen odamehessek.


Van esély, hogy 13 hónapig, ilyen körülmények között fenntartható egy normális kapcsolat? (olyan tényezők előjöhetnek nyilván, amik akkor is, ha itt lakna tőlem 2 utcára. én inkább a távolságból eredő gondokra gondolok)


2020. szept. 14. 14:18
 1/3 Lazy Lover ***** válasza:
91%
az hogy mennyire működik az mindig 2 emberen múlik de látom nektek megy és mi lenne ha x idő múlva össze költöznétek?
2020. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Működhet persze, miért ne működhetne? Rajtatok múlik csak. Hűség, bizalom és következetesség a három alappillér.
2020. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Eltökéltnek tűntök, és mivel van tervetek, hogy mikor szeretnétek rendesen is együtt lenni, így működhet.
2020. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!