Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi és nő között mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő között mennyi az ideális korkülönbség? 18/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 12:12
1 2
 1/16 beetlejuice ***** válasza:
55%
Nem tudom van-e ideális, ez végülis változó, de szerintem a férfi javára egy 4-5 év nem árt.:D
2010. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sztem ilyen,hogy milyen az ideális korkülönbség ... ilyen nincs... Az a lényeg,hogy szeressétek egymást:)!! A barátom és én köztem 9év van:).. még is tökéletesen megértjük egymást!
2010. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2,35 év
2010. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:) Aki tetszik nekem 7 évvel idősebb...Gondolkodásilag érett vagyok, jól kijövünk a kor ellenére, de előtte volt egy rossz példa ...Az egyik ismerőse korombéli lánnyal járt, de a lány kihasználta a srácot...Akkor ezt az esetet kitárgyaltuk, de úgy vettem ki a szavaiból, hogy ő sosem kezdene ennyire fiatalabbal(élettapasztalat hiány)...Tudom, hogy sokra becsül engem, meg külsőleg is tetszek neki, de nem lép vagyis nem tudok kiigazodni rajta...Én meg nem szeretnék beégni, akkor inkább maradjon meg ez a jó baráti viszony közöttünk...Szerintetek mit csináljak?
2010. aug. 7. 12:24
 5/16 anonim ***** válasza:

Köztünk 6 év 1 hónap van.

20/L (szeptemberi) 27/F (augusztusi)

4 és fél éve együtt vagyunk, szóval fiatal voltam, mikor összejöttünk. :)

2010. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az szép, gratulálok:) Már csak neki kellene megmagyarázni, hogy az nem sok:)De amilyen becsületes XD
2010. aug. 7. 12:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Ideálisan? Hát nem tudom hogy egy szűz lány hány éves korig találhat szűz fiút! 24 felett ritkul a versenyzők száma.
2010. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt a szüzességről?
2010. aug. 7. 12:53
 9/16 beetlejuice ***** válasza:
28%
Az a hét év egyáltalán nem sok, a lányok általában korábban érnek, én is jártam olyan fiúval, aki nálam 7 évvel volt idősebb, és nem volt ezzel semmi gond, de volt olyan kapcsolatom is, ahol nem volt túl nagy köztünk a korkülönbség, és a fiú nagyon éretlen volt.
2010. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Korkülönbség szerintem 18 év alatt számít, afölött nem!


Nem mind1 hogy egy 13 éves lánynak vagy egy 20 éves barátja, vagy egy 23 évesnek egy 30... :) Remélem érthető.


Szóval szerintem ne foglalkozz a korkülönbséggel a lényeg hogy minden jó legyen és szeressétek egymást! :)

2010. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!