Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideális korkülönbség?

Figyelt kérdés
Adva van egy 23-éves végzős egyetemista nő, és egy 39 éves diplomás, kedves okos helyes, egyedülálló skót férfi,(és nem elvált). Szeretik egymást, de sajnos néhányan megjegyzéseket tesznek rájuk a majdnem 17 év korkülönbség miatt. Azt még tudni kell hogy a férfi jó néhány évet letagadhat a korából és olyan 33-nak néz ki, és a nő, pedig jóval érettebb gondolkodású a koránál.Szerintetek sok, avagy ideálisnak mondható -e még a köztük lévő korkülönbség. Hogy kezeljék a rosszindulatú megjegyzéseket. És egyáltalán szerintetek mennyi az ideális korkülönbség egy kapcsolatban? Előre is köszönöm hogy megosztjátok velem véleményeiteket.:)
2011. aug. 24. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Hát így ahogy le írtad igen szerintem semmi gond!!
2011. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sok.
2011. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. aug. 24. 19:25
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
A generációs különbség közétek fog állni. Előbb vagy utóbb, de törvényszerű. Mást vár az élettől egy 40-es évei felé közeledő férfi, és mást egy 20-as éveinek elején járó nő. Még ha egy ideig működni is fog, elő fognak jönni a problémák. Ez tapasztalat.
2011. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Érthető hogy azt gondolod hogy sok. Kezdetben én is így gondolkodtam. De akkor szerinted mégis mennyi az ideális korkülönbség?
2011. aug. 24. 19:28
 6/16 A kérdező kommentje:
Nyugtassatok azért meg, hogy ez még mindig elfogadhatóbb mint Fanni asszony és Faludy Gyuri bácsi ( Isten Nyugosztalja) közti majdnem 60 év.
2011. aug. 24. 19:30
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Annál elfogadhatóbb:D
2011. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem létezik ideális korkülönbség. Van akinek 5 év is sok, van akinek 20 sem az, minden egyénfüggő. A szüleim közt 18 év korkülönbség volt, és apám haláláig boldogan éltek. Bár azt hozzátenném, hogy édesanyám 32 éves volt, amikor találkoztak, tehát majd 10 évvel időssebb volt mint te most, de ha ti jól megvagytok, akkor nem okozhat problémát korkülönbség. :)
2011. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor jó ha elfogadhatóbb. Tudjátok a legfiatalabb pasim is 9-évvel idősebb volt tőlem. Én egyébk úgy gondolom hogy 20-évig még elfogadható a korkülönbség. Köztünk most a 17-év ellenére elég nagy a szerelem, és elég komolyra fordult, és ő az első akit végre tényleg komolyan lehet venni. Hát reméljük jó dolog sül ki belőle:)
2011. aug. 24. 19:35
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

2 év és annyi.

fogadunk?

2011. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!