Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet az ideális korkülönbség?

Figyelt kérdés
A férfinak egy párkapcsolatban feltétlenül idősebbnek kell lennie? Vagy ez csak egy berögződés, egy hagyomány? És, ha a nő az idősebb, mekkora korkülönbség az, amit még egy stabil párkapcsolat elvisel? Egyáltalán, mekkora két ember - egy pár tagjai között lévő - ideális korkülönbség?
2010. okt. 17. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát én még fiatal vagyok de nekem mindíg a nálam idősebb csajok jöttek be, de ha van egy csaj aki nagyon tetszik és idősebb lennék tőle 1 évvel nem lenne gond.


15/F

2010. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más szerintem,és attól is függ milyen korú egyénekről van szó,mivel 40-50 év körül 10év + - kevésbé számít,mint 16-17 éves korban.

Én pl nem tudnám elképzelni,hogy idősebb nővel...,sőt még velem azonos korúval sem,mert a fiatalabbak jönnek be.

2010. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
hat igen,mindenkinel mas. en szoba sem allok a korombeli fiukkal. nalam egy ferfi minimum45-nel kezdodik. amugy 27 eves vagyok.
2010. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

17 éves vagyok (lány), és eddig majdnem csak nálam fiatalabbakkal jártam.. persze egyik se nézett ki gyerekesen, sőt átlagban mindegyikük idősebbnek tűnt. Mindenesetre én ha úgy van egy-két évet simán le tudnék tagadni :)

Egyszer jártam egy nálam valamivel idősebbel, hát.. viszonylag hamar vége lett és nem is volt túl szép a befejezés..:S

2010. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én mindig komolyabb gondolkodású voltam az átlagnál nekem mindig a 4-6 ével idősebb lányok tetszenek ők már komoly gondolkodású igazi nők. De a nőket általában zavarja ha fiatalabb a férfi
2010. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát figyi én 16 vagyok, a barátnőm 14 éves de jól megvagyunk szerintem a kor nem nagyon számít ha szereted persze ne legyen 40év különbség.. ez csak az én véleményem de te dudod :)
2010. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Anyum 6 évvel idősebb Apumtól és együtt vannak már 30 éve! Szerintem nem számít az ilyesmi, a lényeg hogy szerelem legyen!:D
2010. okt. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a kor számít. Az csak egy közelítő dolog, de egyáltalán nem biztos, hogy hűen jellemzi az illető életritmusát, érdeklődési körét.
2010. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez egyszerüen hagyomány de nem kőbevésett.Állitólag a nők érzelmileg érettebbek mint a férfiak és ez kiegyen litődik a korkülönbségben,de szerintem ez csak akkor müködik,ha fiatal koruktól eggyütt vannak.

A családomban 3nő idősebb mint a pasija,férje.És ez korszakonként kulturánként változik: a világ legöregebb házaspárjának a női tagja 5 évvel öregebb mint a férfi.Kinában az volt a hagyomány,hogy a nőnek mindenképpen idősebbnek kellet lennie mint a férfinek. Ideális korkülönbség pedig az ami nem zavarja feleket.Én úgy érzem,hogy +,-8 év még elmegy de már nagyon mások az elvárások egy 33 éves nő már gyereket akar én meg nem,de 17évessel még el járhatok bulizni de én melózok ő meg még tanul,és lehet az,hogy én akarok gyereket ő meg tovább akar tanulni és hát a kettő együt nehéz,pláne ha butus a lány.

2010. okt. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20 év
2010. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!