Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerlemes lettem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerlemes lettem a barátom öccsébe hallgassak a szívemre vagy vonuljak vissza?

Figyelt kérdés

A párom már a kezdektől ismerte a családomat,barátaimat. Most volt lehetőség arra, hogy én is megismerjem az ő szüleit és testvérét. Elmentünk hozzájuk és ott voltunk pár napot. Csináltunk közös programokat, elmentünk étterembe, állatkertbe és sokat beszélgettünk. Este mindenki kiült a teraszra és nagyon jól éreztem magam.


A barátomnak van egy öccse (pont annyi idős mint én - 23) aki az első naptól levett a lábamról. Nagyon helyes és vonzó férfi. Olyan kisugárzása van és megjelenése. Soha nem éreztem még ilyen erős vonzalmat senki iránt. Teljesen az ellentéte a testvérének. A barátom is helyes és vonzónak tartom ezentúl rengeteg olyan (belső) tulajdonsága van amiért szeretem. Azthittem ezidáig, hogy őrülten szerelmes vagyok a barátomba,mert tényleg rajta kívűl soha senki nem létezett számomra. Csak őt láttam és nem érdekelt senki. De nem tudom hogy lehetséges ennél is erősebb érzés amikor a testvére a közelemben van, amikor ő mesélt magáról stb. Ott voltunk mindannyian és én basszus soha nem éreztem ilyet. Nagyon érdekel, tetszik, és boldog voltam, izgatott és felszabadult. Nem tudom leírni amit érzek. Elakartam nyomni ezeket magamban és véget is ért a családi látogatás. Majd kaptam egy jelölés és üzenetet facebookon. Ő volt az. Beszélgettünk, ártalmatlan dolgokról. Hogy kihogy érezta magát és örültünk hogy megismerhettük egymást. Pár nap beszélgetés után felhívott, hogy megkérdezze nem-e találkozok vele. Szeretne meghívni valahova ebédelni. Igent mondtam neki és nagyon várom már. Úgy éreztem,hogy élőben működik a kémia, sőt volt többször is, hogy amikor rövid időre egy helyiségben maradtunk akkor izzot a levegő köztünk és mindketten csak mosolyogtunk egymásra. Úgy néz rám ahogy még soha senki. És amikor megölelt (mikor elmentünk) ah istenem. Nagyon hiányzik ő!


Szeretnék szakítani a barátommal mielőtt bármi is kialakulna..mert szerintem ebből komoly dolog lesz. Viszont a beszélgetésünkből éreztem a testvérével, hogy tart tőle,hogy a barátom nagyon mérges lenne ha megtudná hogy egyáltalán találkozom vele. Hát még ha ebből több lesz. És a szülei is biztos kiakadnának. De ez nem volt tervezett, nem tudtam, hogy mi lesz ebből. Láttam már korábban fényképet a párom tesójáról, de akkor nem érdekelt. Személyesen nem csak külsőleg, de a személyisége is megfogott és szerintem ez kölcsönös. A barátom ebből nem vett észre semmit. Nagyon izgulok, hogy mi lesz ezután. Szívesen fogadok olyantól tanácsot akinek volt hasonló élménye. De a kérdésem az, hogy hallgassak a szívemre ilyenkor vagy logikusan gondolkodjak és ne rúgjak fel 3 éves kapcsolatot? Sokat gondolkodom ezen és főleg amiatt, hogy mit gondolnak majd rólunk.


N/23 (barátom) F/26


2020. szept. 25. 09:39
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibát elkövettem pár helyen, bocsánat. Látom utólag már nem lehet ezen javítani.
2020. szept. 25. 09:42
 2/48 anonim ***** válasza:
89%
'De ez nem volt tervezett, nem tudtam, hogy mi lesz ebből' - azért elég tervezetten igent mondtál azonnal a randi meghívásra :'). A logikus, felnőtt lépés az, hogy szépen szakítasz, és kitörlöd mindkettőt az életedből. Így az ö kapcsolatuk nem serul.
2020. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem kamu kérdés, ilyen hülye nem lehet valaki...


Amúgy az öccse hogyan képzelte el a kapcsolatotokat, ezekután majd ő is bemutat téged a barátnőjeként az exed előtt?

2020. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell azon aggódni, hogy mit gondolnak majd rólatok. Utálni fog az egész családja.


Ha (ha!) normálisan tudsz szakítani a pasiddal, még akkor is hülyén veszi ki magát, hogy x hónap múlva felvállaljátok az öccsével a kapcsolatot. Ez egy elég szar helyzet.


Ebben a kapcsolatban viszont semmi értelme bennemaradni, mert bármikor lesz családi program, te csak szenvedni fogsz. Szóval szerintem szakíts, aztán meglátod.

2020. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
87%

Már ne haragudj, de ha nem kamu kérdés, akkor baromi komolytalan lehetsz..

Ilyen hozzáállással kötve hiszem, hogy komoly kapcsolatod legyen bárkivel is, tehát megnyugodhatsz, nem kell erőltetni ezt..

Ezzel az egész szituval max annyit értetek el, hogy a barátod kiismert téged.

2020. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
90%

Egy biztos: a barátoddal jobb, ha szakítasz, akárhogy is alakul a másikkal.

A tapasztalatom az, hogy ami ilyen gyorsan jön és heves, az nem lesz tartós, csak fellángolás. Gyorsan is múlik.

De még ha nem is így lesz: ha felvállaljátok a kapcsolatot az öccsével, abból nagy balhé lesz. A testvérek biztos, hogy egy életre megutálják egymást, a szülők is rád fognak haragudni, kínos lesz minden családi esemény.

2020. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
82%

Mondanám, hogy köpj fel és állj alá. De annyit sem érsz.

Azt javaslom, hogy szakíts és tűnj el messzire.

A két testvért meg ne fordítsd egymás ellen csak azért mert viszketett a pcsád.

23 éves kis ostoba liba vagy aki az első kedves szóra már teszi is szét a lábát.

Ha nem kamu a történet(az) akkor takarodj el az életükből nyom nélkül.

2020. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
89%

Jézusom. Egy ilyen árulásból nem tudom hány évig tartana felépülnöm, de több mint valószínű hogy egész életemre nyomot hagyna bennem mind a nők felé, mind a családom felé való bizalmamban. Én nem is tudom mihez kezdenék, ha mindenhonnan elárulnának a legközelebbi bizalmasaimnak hitt emberek, a párom, a testvérem. Remélem a jelenlegi barátodnak legalább régi jó barátai vannak, egy erős baráti társasága, hogy átsegítse őt a következő időszakon.


Most próbáltam magam beleképzelni a barátod helyébe.

2020. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Ha lenne köztünk valami akkor nem mennék mégegyszer a szüleihez. Ő eleve megy vissza külföldre majd következő évben és én is megyek vissza egy rövidebb időre (megint) ha lesz köztünk addígra valami akkor együtt megyünk és ő nem tervez többet hazajönni MO-ra max 1x,2x látogatóba. De a barátom megkérdezné, hogy mi az oka a szakításnak vagy ki és nem szeretnék hazudni neki ha később úgy is kiderülne. A tesójával való kapcsolatába nem szólok bele, de sosem álltak olyan közel egymáshoz. Felnőttként évente 1x-2x látták eddíg egymást.
2020. szept. 25. 09:54
 10/48 anonim ***** válasza:
82%
Mi van, ha a barátod észrevette a feszültséget köztetek? Az ilyen elég nyilvánvaló szokott lenni. A randira hívással pedig letesztelnek, hogy mennyire vagy hűséges. Csúnya bukta lenne.
2020. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!