Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire kéne hallgassak?

Figyelt kérdés

A férjem az utóbbi időben iszonyat féltékeny. Ellenőrzi, oda mentem-e, ahová mondom, a beszélgetéseimet, hogy hová mikor léptem be (alkalmazások, mail, ect), állítólag csak elővigyázatos, aggódik, fél.

Nem adtam rá okot, és én sem korlátozom. Vannak lány barátai, szabadon mehet velük ahová akar. Járnak biciklizni, túrázni, aquaparkba, gyakran nélkülem is.

Nem gyanakszom, ha meg akar csalni, ahhoz úgysem kell külön program. Annyi, hogy megkértem, ne hozzon senkit az otthonunkba hosszabb távra, meg rövidre se, ha nem vagyok otthon. Csak nem akarom, hogy mások belemenjenek a dolgaimba.

Eddig se nézte jó szemmel, ha barátkoztam, de azért engedett ide-oda, ha annyira menni akartam. Aztán az eltelt 2 évben nem volt senki, akivel jóban lettem volna.

Most meg, hogy akadt, hirtelen gyanakvó lett, és elkezdte a fentieket, persze tagadja.

A barátaim szerint ez nem jó jel, mert vagy ő lép félre, vagy ki akar sajátítani, ha nem változik, váljunk, mert a végén még a lakásból sem léphetek ki.

Oda megyek, ahová akarok, lányokkal is találkozhatok, csak a férfi ismerősök ellen van kifogása, azok miatt ellenőriz.

Anyukám szerint ez normális, nem is kell egy férjes asszonynak férfitársaság, hülyeség lenne emiatt válni, mikor olyan szépen élünk. Nem iszik, nem k.rvázik, nem szórja a pénzt, ilyet eleve nehéz találni. Szigorú, hát, nem lehet tökéletes.


Azon barátaim ellen nincs kifogása, akiket korábban ismerek, mint őt, azokkal beszélhetek, találkozhatok.

De ha valakit újonnan megismerek (munka miatt pl), akkor arra rögtön gyanakszik, figyeli a beszélgetéseim, nem enged találkozni, mert szerinte félremennék.

(az ismeretségi körében lebukott egy csaj-nem tettlegesen-azzal egyidőben kezdte ő is, hogy mi van, ha én is)


De akkor az rendben van, ha neki szabad?

Szerinte igen, hiszen ő tudja, hogy azoktól a nőktől ő semmit nem akar, de tőlem idegen férfiak biztos akarnak valamit.


25N, 30F


2018. dec. 18. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem ertem. Mar ovodasokat is engednek hazasodni?!
2018. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kettős mércés kretén hulladékhoz mentél hozzá, aki egy akaratgyenge kis lotyónak hisz téged, akinek nincs beleszólása a saját sorsába és ha valakinek megtetszik, akkor már nem is képes nemet mondani. Gratulálok! Ne áltasd magad, jobb ez már nem lesz, szóval ha továbbra is engedsz neki akkor ne lepődj meg, ha nemsokára azt kéri, hogy ne is dolgozz, aztán végül a lakásból se mehetsz ki. Ébresztő, ideje lenne meghúznod a határaidat és igenis kiállnod magadért, akkor is, ha ez neki baromira nem fog tetszeni. Még mielőtt komplett lábtörlőt csinál belőled, elég közel áll már hozzá.
2018. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Ezt csinálhatom, azt is csinálhatom" vedd már észre magad basszus... Teljesen lekorlátozva élsz, az egész életedet a férjed irányítja. Mindenhez az ő jóváhagyása szükséges?? A barátaidnak teljesen igaza van. A férjed egy uralkodó, nárcisztikus pszichopata. Ez semmivel nem jobb, mintha k.rvázna vagy inna. A párodnak SEMMILYEN beleszólásának nem kellene lennie abba, hogy hova és kivel mész. Megtilt neked dolgokat??? Szerinted ez normális? Minél előbb hagyd ott mielőtt még tettlegességig fajulna a dolog ha olyasmit csinálsz, ami nem nyeri el a tetszését. Anyád meg begyepesedett idióta...
2018. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd te is akkor is ébredsz fel mikor el lett kobozva a lakás kulcs és szét van verve a fejed. Hasonló nőkkel foglalkozom ismerem a jeleket..

58N

2018. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rockarc ***** válasza:

Hat, ha nem akarsz meg legalabb 40 evet Mr. magannyomozo mellett leelni, akkor zard rovidre a kerdest. Az alaptalan feltekenyseg barmit tonkre tud tenni.


Esetleg lehet meg abban valami, hogy valamiert kevesnek erzi magat hozzad, es egy szakitas utan o ugy erzi rosszabbul jarna. Mas jeleket nem latsz, hogy kompenzalni probalna? Mert ha igen, akkor onbizalomhianya van.


42F

2018. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem igazan erdekelne

Ha akarok elmegyek azzal talakozom akivel akarok

Ha kifogasa van megkerdem h o bevalalja e ugyan azokat a korlatokat amit nekem allit .. Ha nem akkor neki sincs joga ehhez...

2018. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"nem enged találkozni, mert szerinte félremennék.


(az ismeretségi körében lebukott egy csaj-nem tettlegesen-azzal egyidőben kezdte ő is, hogy mi van, ha én is)"


Kérdezd már meg tőle, hogy most ő TÉGED vett el, vagy azt a csajt az ismeretségi körből, aki félrement? Azt hittem, hogy az emberek egy önálló személyiséggel házasodnak, akit azért vesznek el, mert megbíznak benne, nem egy random nővel, akihez negatív sztereotípiákat kötnek.


És mindezt úgy tolja, hogy neki úri dolga van melletted, mert nőkkel jár aquaparkba?


Én jól megmondanám neki a helyedben, hogy kit gyanúsítgasson...

2018. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak. Bár ha anyád is egy ilyen ostoba szolgalelkű lábtörlő akkor nem csodálom, hogy egyáltalán szóbaállsz egy ilyen undorító alakkal mint a férjed. A barátaidra kéne hallgatnod, de úgyse fogsz, aztán meg majd csodálkozni fogsz amikor őket is elmarja mellőled.
2018. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!