Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a férjem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem és anyósom nem tudja elfogadni, hogy a kislányunk nem szőke és fehér bőrű, hanem barna?

Figyelt kérdés

Hat éve vagyunk együtt a férjemmel, a kislányunk három éves.

Amikor el kezdtem randizni a férjemmel már fél éve kollégák voltunk. Az első randin közöltem, hogy az egyik nagyszülőm roma származású, ha zavarja, nyugodtan mondja meg. Azt mondta, nem látszik rajtam a roma vér, de őt nem zavarja, semmi gond.

Három évig míg a lányunk meg nem született soha nem éreztem, hogy zavarja sem őt, sem a családját.

Viszont a férjemet, az anyukáját és a nagymamáját zavarja, hogy a gyermekünknek barna a haja és a bőre is sötétebb mint az övék.

"Nálunk a gyerekek mind szőkék voltak!"-anyós, nagymama.

"De aranyos szőke túró!"

“Ó azok a cuki fehér fürtök!"- férjem rendszeres megjegyzés tök idegenek gyerekére.

Már többször szóltam neki, hogy ne hangsúlyozza állandóan, a gyerekek bőrszínét, hajszínét, mert nagyon bántó. De három éve megy ez így. Nem tudom, hogy adhatnám a tudtukra, mennyire megbántanak ezzel. :(



2020. szept. 25. 19:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

15-ös kemény igazságokat írt le.

Annyival árnyalnám, hogy ha egyvalaki (itt: az anya) elfogadja olyannak, amilyen, az már nagy segítség neki, és talán elkerüli azokat a problémákat, amiket 15-ös írt. Ha az ellenkező nemű szülő nem fogadja el, akkor leginkább párkapcsolatban várnék problémát, tehát, hogy majdan alulértékeli magát, vagy mindig azért szakít, mert tudat alatt képtelen elhinni, hogy őt valóban el lehet fogadni testileg-lelkileg.


Kérdező, milyen megjegyzések szoktak anyósnál elhangzani?

Konkrétan ma mi hangzott el, és mi volt a folytatás?

2020. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól itthagyta a kérdező a tíz körmét lerágó közönségét...
2020. szept. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy nem jött be a tanács és megették a kérdezőt ebédre.
2020. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!