Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja a felesègem,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoli8507 kérdése:

Azt mondja a felesègem,hogy jò apa vagyok,segìtőkèsz mindenben,nem iszom,sosem emeltem rà kezet,sosem csaltam meg a 15 èvünk alatt,csak ez neki kevès.pedig tudhatnà,hogy ragaszkodom hozzà.mi lehet?

Figyelt kérdés
2020. szept. 26. 06:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
A tapasztalatom az sajàt magamon és màs bőrén is, higy mi nők próbàljuk elmondani, hogy mi a gàz. Hol komolyan, hol viccesen, hol kimutatva, hol màr fennhangon. A vàlasz vagy egy legyintés, vagy "megjött neki", vagy majd foglalkozunk vele, vagy "màr megint hisztis vagy". Meg egyébként milyen màr mondani, kvàzi kikövetelni, hogy "figyelj màr ràm!" Ha azt mondani kell, akkor az màr gàz. Na ilyenkor vannak úgy a nők, hogy ha màr mondani kell, és ennyire gàz, akkor inkàbb lépni kell, mert a tàrsas magànyban elsorvadnak.
2020. szept. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

31#

Nézzük a másik oldalt is.

Induljunk mindjárt abból ki,hogy mindenki a javát akarja a másiknak.Ugye feltételezhető,hogy nem azért kötöttem egy életreszóló kapcsolatot valakivel,hogy jól megszívassam.

Nomost nálunk lezajlott a-tól cettig minden.Ahogy szokott.Apa elment dolgozni,anya elment dolgozni.Jöttek a gyerekek.Jött a házépítés.Aztán apa elkezdett maszekolni,hogy két fizetése legyen+anya fizetése,vagy gyese,vagy megint fizetése stb.Apa nem ivott,nem jár kocsmába,anya se.Lehet hogy voltak "jelek",de apa nem gondolatolvasó,és sokszor örült,ha kialhatta magát.Esténként,vagy műszakból hazatérve.Mindketten tartották a frontot.Anya otthon.Anyának ez nem okozott fejfájást,hoszen hallgatólagosan mindenki tette a dolgát.Apának sem,mert úgy látta,hogy jót cselekszik.Apának egy baja volt,hogy nem tudott osztódni.Mert akkor,aki otthon van,talán még a "jeleket"is felfogta volna.


Szval egy szónak is száz a vége.Ha nincs közös cél,és nincs meghatározva,ki ,mit áldoz be,és miért,akkor félremennek az információk.A nem megértésből,és sajnos azt kell mondjam,a ti női "komunikációtokból" is-,ami mindig valami agyatekert 4 képlettel valószínűsíthető,és sosem az,ami- ilyen dolgok jönnek ki.Azt mondod,ha mondani kell,akkor gáz.Hát szerintem meg mondani kell.

Itt van az emberünk,és halvány lila gőze sincs,hogy akkor ez most mi!!


Holott nyilvánvaló,hogy nem tegnapi történet.Nem tegnap nem fogta a jeleket,hanem már régóta.

Ha az a célom,hogy valaki megértsen,akkor megprobálom az ő érthető nyelvén tenni,nem pedig szimbólumokat használva.Nem mellesleg a másikat észhez téríteni.Hé,papa!!Fejezd be a második műszakot,hogy legyen időn egymásra is,vagy mert itthon kéne tenni,venni,és idén nem megyünk nyaralni!!


Egyszerűen arról van itt szó,hogy nincs kommunikáció,de ha van is,az nem megértéshez vezetett.Márpedig ha nekem fontos az,hogy a másik értsen,akkor kénytelen vagyok kézzel,lábbal,fejenállva,hottentottául is,meg morse jelekkel is addig b..gatni,még nem vette az adást.

Ha vette,és nem ért egyet vele,az egy másik történet.Viszont az elején ezt az ipciót kilőttük ugye azzal,hogy mindenki javát akarja a másiknak,a családnak.

Vagy lehet hagyni is,csak akkor a vége ilyen :Micsináljak,a feleségemnek kevés vagyok!!

2020. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
62%
A soraidat olvasva középkorú nőként a következő jutott az eszembe. Mindent megadsz ami elvárható..... az újdonság varázsán, és izgalmán kívül. Bepunnyadt a kapcsolatotok, remek apa vagy, jó családfenntartó, de már nem tekint rád férfiként. Ne keseredj el, ez még nem veszett ügy!
2020. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!