Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele annak ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele annak ellenére h szeretem v halgassam el h nem elég nekem az ágyban?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 2 éve vagyunk eggyütt.Nagyon szeretem és tényleg ő az aki nélkül nem bírnám le élni az életemet.De mindig bennem van az h akármennyire is szeretem,nekem szexuálisan nem elég h mindig vele legyek.már volt pár félrelépésem egy lánnyal,tud róla a párom és megbeszéltük és mondtam h ennyi nem lesz több, de ma megint 5alálkozok a lánnyal.Én tényleg szeretem de nem tud mindent megadni az ágyban.Szakítsak vele annak ellenére h szeretjük egymást vagy hallgassam el ezt h nem elégít ki.
2010. aug. 7. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Most akkor leszbikus vagy? Mert akkor mindenképp szakíts vele.. ha meg nem akkor nem értem. Szóval ha lány vagy akkor esélyes, hogy leszbikus vagy nem gondolod? Ha meg fiú akkor elírtad. De akkor is szakíts.
2010. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja ne haragudj igen lány vagyok 17 .l de épp az az nem tartom magam leszbikusnak mert sose járnék egy lánnyal.cs a szex volt jo vele.
2010. aug. 7. 17:27
 3/9 anonim válasza:

Szerintem üljetek le szépen és beszéljétek meg a dolgokat hogy kinek mi lenne a jobb!

Mond meg neki hogy egy kicsit többet szeretnél az ágyban és segíts neki abban hogy feloldódjon egy kicsit :)

Ezt a megcsalást pedig felejtsd el ha nem akarod tönkre tenni a kapcsolatodat a barátnőddel!!

2010. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ribizliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
2010. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hármasban mindenki örömére!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

69-ben vagy együtt a lánnyal, te vagy felül és a barátod közben pakol mintha kutyapózban lennétek:D

probléma megoldva

2010. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kell beszélned a barátoddal ezt a dolgot. Egyrészt nem tisztességes hogy találkozgatsz mással, pláne hogy meg is csalod, ő se ezt várná el tőled. Neked jól esne ha egy pasival/nővel kufircolna a hátad mögött?

Másrészt eldönthetnéd most melyik nem tetszik, de ezt csakis úgy teheted meg hogy egyedül vagy és szabadon válogathatsz nők és pasik közt.

Tehát az lenne az egyenes ha szakítanál, tiszteld már ennyire ha már annyira szereted.

2010. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy szereted és kötődsz is hozzá, de ezek szerint szexuálisan a lányok izgatnak fel és elégítenek ki.. szerintem ezért nem vagy megelégedve a pároddal.. (:
2010. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi itt a kérdés??? HÁRMASBAN!! Összetenném a két kezem, ha a csajom ilyennel állítana elém.
2010. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!