Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fejezzem ki jobban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejezzem ki jobban az érzelmeim/magam?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok gondolom az egyedüli személy,aki nehezen fejezi ki annak magát,aki épp tetszik neki. A kiszemeltemmel már 2.napja (hétvége kimaradásával) elkezdett úgymond romlani minden,ezáltal megint stresszelek mellette és így magamba fordulok ilyenkor. Nagyon kezdek ki lenni,eleve múlt héten értem el,hogy végre ne legyen olyan stressz,mert elkezdett végre valami felépülni,legalábbis úgy éreztem/láttam,h na közelebb kerültünk még ha esetleg csak barátilag is először,és most mint ha látnám azt lebontani. Ez tényleg az én hibám. Szeretnék lazább lenni,megmutatni milyen vagyok,de amúgy is még mindig alaptulajdonságom,hogy nem vagyok magabiztos,önbizalommalteli. Amitől félek és tökre valószínű,hogy ez kifele is sugárzik.

Tegnap is egy csajjal akit ismer (fiatalabb nálam 1el talán) egy ideje, tök jól elbeszélgettek,elbohóckodtak,bennem ment fel a vérnyomás,mert ha a csaj bi/lb lenne biztos őt választaná inkább,és persze látni,hogy valaki megint talpraesettebb még csak beszélgetésnél is,hát nem kellemes.


Tényleg nem szeretném,ha tönkremenne ez,most először érzelmileg kiborulnék egy ilyen miatt,amúgy is fejleszteni szeretném magam,de úgy néz ki nem megy egy-könnyen. Ha csak ő és én vagyok,akkor simábban megy,de így mások előtt 2.helyre esek emiatt,és nem tudok koncentrálni sem. (Nem egyszerű kettesben lenni,ugyanis máshol nem is beszélek vele csak élőben)

(Nő-nő)



2020. szept. 29. 07:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy nyitott tudatállapotot, ami nem.szégyenli kiömleszteni, ami belül van. Nem baj ha több kör kell, mire egy érzelmet átadsz, csak legyen kiadva a nagyja a végére.
2020. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!