Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom, hogyan fejezzem ki...

Nem tudom, hogyan fejezzem ki az érzelmeim a barátom felé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt, szeretem a barátom, de nem tudom az érzelmeim kifejezni. Ha sétálunk nem érzek nagy késztetést arra, hogy fogjam a kezét, inkább jót röhögcsélünk és összevissza dőlögetünk. Ha vannak mások is körülöttünk arra sem érzek kéztetést, hogy ölelgessem, "babusgassam", ha egyedül vagyunk akkor ölelgetem inkább. Érezheti azt, hogy nem szeretem, mikor nem úgy van?-másfelé sem mutatok ki nagy érzelmeket. 20l
2017. júl. 12. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle. De ha sose tette szóvá, gondolom, nem zavarja. Talán ő sem igényli ezeket.

20N

2017. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ismerős a szitu, de ennyi idő után már tényleg nem kellene pont előtte játszani az érzelmi sarokkádat....egyébként ha elkezdesz ilyen formában megnyílni, hamar megtetszik és egyre többet igényled majd az érintést...nincs ebben semmi kivetnivaló, szeretitek egymást...
2017. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális. Csak manapság már az a divat, hogy a párok éppenhogy nem izélnek nyilvánosan, szerintem ezért merülhetett fel benned ez a kérdés. Bőven elég akkor kimutatnod az érzéseidet, ha egyedül vagytok. 22F
2017. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!