Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom szexuálisan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikokovacs999 kérdése:

Nem kívánom szexuálisan a menyasszonyomat. Bennem van a hiba? Vagy csak elaposodot a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két hónapban észrevettem magamon, hogy nincs meg bennem az a szexuális vágy ami ez előtt megvolt. Mindig fontos volt számomra a szex, de valami megváltozott. Szeretem őt, kedveskednek igyekszem romantikus is lenni. Viszont már nem zavar ha hetekig nincs szex. Ez előtt igen ideges voltam emiatt. Utóbbi napokban már direkt otthon hagyom az óvszert, hogy ne keljen szexelni.
2020. szept. 29. 23:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Mi változott?
2020. szept. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Újabb nagyszerű kapcsolat fogja öregbíteni a házasság intézményének dicsőséges hírnevét.
2020. szept. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
A feleséged mennyire igyekszik feléd is kedveskedni, éreztetni a szeretetet, törődni veled?
2020. szept. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Képzeld el magatokat 10 év múlva. 2 terhesség nyomaival a testén, lejjebb költözött mellekkel, kevesebb minőségi idővel, kevésbé lángolva és ha nem érzed azt, hogy őszintén szeretnéd akkor is, akkor most hagyd békén, hadd alakíthassatok ki mindketten normális kapcsolatot.
2020. szept. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Minek jegyeztétek el egymást, mi lesz ebből később? Ezek szerint együtt sem éltek, azt sem tudod, hogy működne -e, de a szex már érdektelen, ebből semmi jó nem sülhet ki.
2020. szept. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Miből gondoljátok, hogy azért nem kívánja mert nem tetszik a kinézetén valami? Rengeteg más oka is lehet... Lelki sérelmek, megnem beszélt problémák stb... Ezek rengeteget tudnak közre játszani.
2020. szept. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Te akartad eljegyezni, vagy "kikövetelte"?
2020. szept. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Mi valtozott? Stresszesebb vagy? Munkahelyen történt valami stb?

Vagy vele történt valami? Külső/belső dolog, pl új hajat vágatott vagy egy idegesítő barátnője lett?

Ha nem, akkor gondolj arra is, hogy nagyon sok férfi az eljegyzést követően bepánikol, hogy most már csak ez az egy nő lesz az életében. Ezen viszont át lehet lendülni.

Ami elgondolkodtató, hogyha nálatok eddig is normális volt, hogy nincs szex, akkor hogy is van? Mármint neki sose volt igénye a több szexre? Neked ez így jó volt? Mert ahogy írtál, gyerekkel stb csak ritkább lesz a szex...

2020. szept. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%
Min csodálkozol? Ha minden nap rakott krumpli lenne a kaja, te kívánnád?
2020. szept. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 tiril ***** válasza:
61%
Én mondjuk szeretem a rakott krumplit.
2020. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!