Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a párod legnagyobb hibája,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a párod legnagyobb hibája, amit elnéztél, mert szereted?

Figyelt kérdés
Lehet szó akár belső tulajdonságról, hordozott lelki problémáról, vagy fizikai tulajdonságról, esetleg egy tettről. Olyan dolog, amit talán mások nem fogadnának el, de a ti köteléketek elég erős ahhoz, hogy ezzel együtt is összetartson és elfogadod így.

2020. szept. 12. 22:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem a legjobb az ágyban.
2020. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Most már nem nézem el, mert kiábrándultam belőle. Bőven tett érte, hogy érzelmileg elhidegüljek tőle.


Nagy sokára jutottam el odáig, hogy éreztessem Vele: haragszom a tiszteletlenségéért! VÉGRE MEGÉRTETT!


Próbált nagyon vigyázni arra, hogy mit ejt ki a száján... úgy tűnt, sikerült magába szállnia - elgondolkodtattam a határozottságommal.


Sajnos legközelebb újra kezdte a "dolgait".

2020. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1: Tudnád esetleg részletezni? Mivel nyújt kevesebbet, mint az, aki jó volt?
2020. szept. 12. 22:52
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

Fizikai: Büdös a szája, és gyakran dögszag van utána a WC-n. (tényleg durva)

Sokat kritizál engem. (Vannak hibaim nyilván de erőszakosan túlzásba viszi)

Egyéb : Orális kényeztetést sosem viszonozza.

Egyéb 2: Nem szeretne 3. Gyereket, pedig én régóta szeretnék, és nem vettünk fel csokot, babavárót, semmit, munkaviszonyunk, TB nk is rendben van, hitelünk, tartozásunk sincs, ha ezeket a lehetőségeket kihasználnánk bőven tovább tudnánk lépni egy nagyobb házba anélkül, hogy a gyerekeknek gyűjtött összegünket felhasználnánk.

2020. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Büdös a szája, és te csinálnál vele 3. gyereket? Befognád közben az orrodat, vagy hogy?
2020. szept. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Csak szabályosan szexelve, hátulról és maszkban. (Csókolózás kihagyjuk 99,9%, csak a kötelező alkalmakkor csináltuk pl. Esküvő.) 13 éve vagyunk együtt :)
2020. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Cigizik. Nem az zavar, hogy büdös, vagy ilyesmi (valahogy annyira nem érzem rajta), csak maga a tudat, hogy ezzel rosszat tesz magának :/
2020. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Kluttyogva iszik, ami engem idegesít.
2020. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

3: Ha tudnánk, már nem állna fenn a probléma. Igyekszik, próbálkozik, én próbálok segíteni, de egyszerűen nem az igazi. Hamar elmegy, alacsonyabb a libidója, mint amit megszoktam, kevésbé mutatja ki, ha vágyik rám, mint a korábbi partnereim, szóval olyan "üres" a szex. Nem vagyunk veszettül oda egymásért a szexuális értelemben. Pedig jól néz ki és engem is vonzónak tart. De valahogy a szexet nem kívánja úgy általában.


Nem hiszem, hogy befolyásolná ezt a kapcsolatunk, én sem vagyok egy szexmániás, csak néha azért jólesne egy ütősebb szex. De sok előnnyel jár, hogy ő ilyen (cserébe hülyeségeket, megalázó dolgokat sem csinál a kielégülésért) és emellett is sok dologban tökéletes. Szóval, összességében milliószor jobb, mint bárki, akit eddig ismertem.

2020. szept. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Mindig büdös galambot ereszt.
2020. szept. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!