Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne fussak a kocsi után ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne fussak a kocsi után ami előlem fut? Jól tettem hogy szakítottam vele?

Figyelt kérdés

10 éve ismerek egy lányt. 3 hónapja összejöttünk. NAGYON boldogak voltunk.... hiba mondtam h talákozon másokkal és ötleteket is adtam neki és végül együtt is volt a barátnőkkel és a rokonokkal is - Balaton, nyársalás, több órás telefonbeszélgetések, közös hétvégék stb. Mégsem értékeli.... Állítólag nekem "fáj ha ő a szeretteivel találkozik".... Egyébként csak az egyik nővérével nem tudott találkozni - ő valahogy mindig lemondta a találkozójuk előtt... de ez a tesója már megmondja h mikor találkozzunk, fogjuk meg egymás kezét, adhatunk egymásnak csókot és hogy miért találkozunk többször is a héten... a nővére csak úgy elkezdett ordibálni velem az egész családjuk előtt - kihívtak egy közös családi programra mivel elmondásuk szerint én is a család része vagyok..


A(z) (ex)barátnőmmel az elmúlt 2 és fél hétben EGY közös délutánt tudtunk eltölteni úgyhogy nem zaklatták vagy készítették ki vagy szervezték be a programunkat a rokonai és a barátnői... ő mégis folyton olyanokkal jön hogy nem tud találkozni másokkal... közben meg azzal hitet hogy szeret és kéri, hogy ne szakítsak vele...

Megbeszélünk egy találkozót, lemondja mert valaki szólt neki. Megbeszéljük hogy elmegyünk sétálni egyet - folyamatosan zaklatják és ő foglalkozik velük, nővére is direkt felspanolta és sírógörcsöt kapott a lány... a randinak lőttek... valami vagy valaki mindig volt ebbe a 2 és fél hétben.. kivéve 1 délután :( Ennyire gáz, hogy ha valaki időt és tartalmas időt szeretne tölteni a párjával? Miért mondják azt hogy társat keresnek amikor ő maguk sem tudnak társak lenni....? :( Ha találkozunk, akkor az esetek többségében másoknak kellett közben ugrálni. Pl.: elmentünk Egerbe, bekellett mennünk egy boltba egy rokonának. Gondoltam rendben - csak nem hosszú idő. Rá is kérdeztem, elvileg pikkpakk dologról lett volna szó. Erre: másfél óra múlva tudtunk kijönni a boltból..... annyi mindent kellett vásárolni... ja és a legjobb: megpróbálja elintézni hogy ELFOGADJON A CSALÁDJA... ami igazából arról szól, hogy az ordibálós nővére elfogadjon... mert mindenki más nagyon szeret és folyamatosan hívott magukhoz...



Elveszítettem a hitet és a bizalmat a lányba és a kapcsolatba...

Soha nem voltam ilyen boldog mint vele voltam. Az egész életemet eltudtam volna vele képzelni. De úgy érzem hogy én hiába szeretnék a társa lenni, ő a barátok - rokonok társa elsősorban.... most is a barátnőjének rossz kedve lett, nagyon maga alatt volt - mondtam a barátnőmnek hogy hívja el a környékre és töltsenek együtt néhány napot... tök jó ötletnek tartotta... mégis én vagyok a rossz... és utána kiakad, hogy már csúnya szavakat is használtam - kb 1 hónapja erről beszélgetünk nyugodt stílusba. De egyszerűen már teljesen kikészített...


Én anniyt kértem tőle, hogy legyen teljes ember. Mert csak úgy tud teljes lenni a kapcsolatunkban is. Találkozzon a szeretteivel, de ők is tartsák tiszteletben, hogy egy pár vagyunk és találkozhassunk már anélkül is hogy nincs ott senki más velünk... Ő: tudom én is szeretném de szeretnék találkozni a szeretteimmel... miközben tényleg én küldte és ötleteket is adtam és nem is írtam neki ha a szeretteivel volt h ne zavarjam őket...és mindig érdeklődtem hogy mi a helyzet velük is és ha kellett segítettem nekik.


...nem értékeli a gesztusaimat és a kapcsolatot sem :(


Annak ellenére, hogy szeretem, nem tudom, hogy helyreállítható-e ez a bizalom és hit... fel nem tudom fogni hogy mit tett... szerinte nekem kellene elgondolkodnom... 2, már 2 és fél hét alatt 1 közös délután után...


A lány 26, én pedig 28 éves.



2020. szept. 30. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon hosszú lett tényleg, bocsi nem olvastam el mindent. Miért is veszítetted el a hitet meg a bizalmat felé?


Szerintem jó döntést hoztál, még igyis h nem olvastam végig.... Ha az a lány mindig a barátai meg a rokonai az elsők akkor neked miért legyen ő az első? Csak szenvednél. Hidd el amíg ő saját magától nem teszi a másikat első helyre addig semmi keresni valod nincs vele... Boldogabb lehetsz mással... Van ilyen mondás is tudod.... Ha másnál első is lehetsz miért állnál sorba? :) Nem ér annyit, egy életed van és én mondjuk nem akarnék mindig utolsó lenni meg mindig szorongani

2020. szept. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Annyira tuldramatizalt es modoros ez az egesz, komolyan, olvasd at ujra, mintha egy 16 eves kiscsaj irta volna.
2020. szept. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bocsi a terjedelemért :/ és köszönöm a válaszodat !
2020. szept. 30. 08:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Adj még neki időt, hát ha az segít.

Figyelj én sofőr voltam 2-3 hét után találkoztam a barátnőmmel 3-7 napra,ez egy évig így ment mert kellet egy kis tartalék pénz.

2020. szept. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
közben meg azzal hitet - azzal hiteget - ezt így mondják, és a címben szereplő mondás pedig helyesen: Ne fuss olyan kocsi után, amelyik nem vesz fel. Nem a kocsi fut előled... Nem olvastam el a hosszú írást, sajnos.
2020. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy álltok?

Van valami változás?

2020. okt. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Persze. Találkoztunk, beszélgettünk. Másnap ment tesójához. Utána hónapforduló lett volna. De ment Anyukájához. Másnap a barátnőhöz ment délután. Annyit kértem, hogy akkor este jöjjön ki. Ez már nem tetszett neki.


Szerinte én vagyok rugalmatlan.... elküldtem a francba...

2020. okt. 9. 12:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet,majd találsz egy olyat akivel jobban meg tudjátok beszélni a dolgokat, sok sikert és kitartás.
2020. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Kedves vagy!
2020. okt. 9. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!