Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe szerelmes vagyok. A lényeg, hogy nem fogunk összejönni, tehát el kéne felejtenem. Egy osztályba járunk. Ő az egyetlen aki igazán megért és nagyon jó barátom. Gondolom könnyebb lenne elfelejtenem, ha nem beszélnénk egy ideig, de akkor félek, hogy elveszítek egy nagyon jó barátot..
2010. aug. 7. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

dugsz vele, aztán elfelejted. ennyi.

légy már egy kicsit férfi!

2010. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj az a része tutira meg lesz. De most nem ezt kérdeztem.
2010. aug. 7. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem jöhettek össze? Mi az akadálya?
2010. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a helyes lépés: gyaloggal a C4 re.
2010. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert már randizgattunk és mondta, hogy tetszem neki meg stb, de, hogy nem akar járni velem.
2010. aug. 7. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes! Azt írod, hogy mi lenne a ''helyes'' lépés. Ha erre akarsz választ kapni akkor rossz helyen kopogtatsz! Sorry
2010. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem. Hát én is ilyesmi helyzetben vagyok, beleszerettem egy nagyon jó fiúbarátomba, aki történetesen az osztálytársam is.

Nem könnyű, mert egész nap ott van az orrod előtt, nem tudod elkerülni. Talán annyit tudsz magadban végiggondolni, hogy bírsz-e csak a barátja lenni... Ha erre igen a válasz, akkor valamennyivel előrébb vagy. Ha nem, akkor szerintem kicsit legyél vele távolságtartóbb egy ideig, és ismerkedj, járj el szórakozni ide-oda, flörtölgess más lányokkal, ismerkedj. Hátha találsz valakit, aki felkelti a figyelmed. :)

Remélem, tudtam valamit segíteni. Sok sikert és minden jót. :)

17/L

2010. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!