Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes lépés a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes lépés a kapcsolatomért?

Figyelt kérdés
Nagy a gondom: 2 hónapja összevesztem a párom anyjával.Próbálom röviden leírni, mindent megemlítve.2,5 éve vagyunk együtt, én 22/L vagyok, a párom 30/F. Úgy kezdődött a dolog, hogy az elején mikor felajánlottam a segítségem az anyjának vagy segítettem valamit, vagy azt mondta, hogy nem kell segítenem, megoldja egyedül,menjek csak nyugodtan a páromhoz, vagy hibát talált a munkámban (ez ment hónapokig). Nekem ez rosszul esett, és egyszercsak nem segítettem neki többet. Hozzáteszem, párom 3 napokra jöhet haza külföldről és olyankor mindig náluk voltunk. A vita előtt is beismerte, hogy nehéz megfelelni az anyjának, hisz ő mindent "tökéletesen" csinál. 2 hónapja meghallottam, hogy azt mondja a páromnak, hogy én kikészítem őt a lustaságommal, hogy nem csinálok semmit. Számon kértem a páromon, aki erősködött, hogy ezt beszéljük meg egymással. Én neki is kezdtem, az elhangzott bűnös mondat részemről: Ha én vagyok lusta, akkor nézzen körül a családjában (hiba volt), ő mondta: Még a fia szennyes alsóját sem szedem össze, stb, stb..Megbeszéltük, hogy mindketten hibáztunk, bocsánatot kértünk egymástól. Rá 3 napra megüzente, hogy nem kell mennem többet, majd rá következő nap, hogy mehetek, ha szeretnék. Közben mondott olyanokat a páromnak rólam, hogy én lehúzom őt lelkileg és kikészül tőlem, hogy nem szeretem a fiát és nem törődök vele. Ezeket visszamondta a párom, minek örömére, úgy döntöttem, nem szeretnék többet odamenni. A probléma: 2 hónapja érzelmileg zsarol a párom, hogy béküljek ki az anyjával és vegyek vissza a büszkeségemből, mert ő ezt nem fogadja el. Állítása szerint az anyja megbánta, amiket mondott és hiányzom neki. Azt mondta, addig nem hagy békén, még el nem megyek és nem beszéljük meg, ill. nekem kell bocsánatot kérnem, mert én vagyok a fiatalabb. Mit tegyek? Mi a véleményetek erről? Tudom, hogy hibáztam én is, de úgy érzem, képtelen vagyok erre most. Nekem idő kell ehhez, hónapok, hogy oda tudjak menni.
2011. máj. 11. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne tedd fel ugyanazt a kérdést kétszer. A pluszinfót közölhetted volna az előző kérdésednél kommentként...
2011. máj. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már mindegy...
2011. máj. 11. 01:33
 3/4 anonim ***** válasza:
az hogy "te vagy a fiatalabb, te kérj bocsánatot", csak egy újabb aljas módszere az igazságtalan idősebbeknek arra, hogy bár teljesen eszelősek, mégis te hajolj meg előttük. a tiszteletet ki kell érdemelni, nem korral jár. illetve van egy alapvető tisztelet, de azt el lehet veszíteni. szerintem a pasid anyja tipikusan olyan mint a nagyanyám (mármint ennyiből ezt vettem le..), és ha olyan, akkor nem ez lesz az első harcod vele. vigyázz, mert a kapcsolatod bánja. amúgy ha meg akarod tartani a pasidat, bocsánatot kérsz. a világ márcsak ilyen. bár cinikus a hangnemem, nem lennék a helyedben. hajrá
2011. máj. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se kérj bocsánatot...a büszkeséged többet ér:P

Én is anyó-harcos vagyok, sosem fogja abbahagyni. Csak arra figyelj, nehogy befolyásolja a párodat

2011. máj. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!