Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés

Szóval.

Van egy csaj, akit nemrégen ismertem meg. (ismerősön át) Van pasija, aki állítólag megcsalja, meg minden (indirekt módon már ki is derült), sőt a fél baráti köre már nem is áll vele szóba a srác miatt (nem értik, miért nem dobja a francba) Elég sokat dumálunk (mindig ő ír rám face-n), és osztja rendesen a lapot. Nekem bejön a csaj, de már kicsit kezd ,,zavarni" hogy folyton azt mondja, mennyire szeretne egy olyan pasit mint én, meghogy nagyon szomorú, hogy nem beszélünk mostanában, stb... ehhez képest ott van a pasija. Szegény csaj elég naiv, a csávója totál hülyét csinál belőle... engem meg már zavar, hogy ,,nem jutunk" egyről a kettőre. Mit kéne tennem? Vélemény, tapasztalat?

Előre is köszi!


2011. júl. 15. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csaj sem tudja , hogy mit akar ! Ez általában jellemző a nőkre! Biztos szeretne előnyös pozícióból kijönni abból a kapcsolatból és most épp ezen töri magát. Vigyázz ,hogy nehogy te legyél az alany akit majd kihasznál .

Ez csak feltételezés nem törvény szerű !

Lehet az is , hogy csak egy kis idő kell a lánynak.

Ha érdemesnek tartod , akkor várj rá.

2011. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
bizonyára bejössz neki.vágd vissza,hogy te is szeretnél egy olyan lányt,aki a sarkára áll és kilép egy rossz kapcsolatból és nem alázza tovább magát.
2011. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, mondjuk tényleg kábé egyik nap azt mondja, hogy nem bírja már tovább vele, a másik nap meg megint ,,dúl a szerelem"... arra én is gondolta, hogy valszeg nem akar két szék közt a földre ülni,(mondta, hogy gyűlöli az egyedüllétet) mivel nincs arra garanciája, hogy én összejönnék vele (igaz, próbálja belém beszélni, hogy ,,ugye, mennyire bejövök neked...") Hát nem tom, de az tuti, hogy ha nem is miattam, de szegény csaj szemét fel kéne nyitni, mert nem nagyon fogja fel, hogy csak önmagát szívatja...

Köszi a választ:)

2011. júl. 15. 20:14
 4/10 A kérdező kommentje:
Második: Igen, tettem ilyen jellegű célzásokat... de konkrétan még nem mondtam, lehet ez lesz. Amúgy amikor először beszéltünk, kérdezte, hogy én összejönnék-e vele,(nem is egyszer) mondtam neki, hogy ez ismert okokból kifolyólag nem lehetséges, magyarán van pasija, mire azt felelte, hogy igen még, de ki fogja dobni. Ehhez képest most meg azt mondja, hogy szereti a srácot, mert megváltozott, és kedves vele... :P
2011. júl. 15. 20:18
 5/10 anonim ***** válasza:

amúgy láttad a Derült égből Polly-t?

a csaj hasonlót csinált,mindig több lehetséges dolgot tartott elképzelhetőnek,nem szerette elköteleznie magát,meg előre lerendezni a dolgokat,mert fél,hogy jön valami jobb,vagy az az előre lebeszélt dolog elúszik. ő is ilyesmi lehet.ajánlom nézd meg mert lehet tanulni belőle.


és tényleg bejössz neki,de a pasija biztonságot nyújt neki.ez igen csak veszélyes,mivel ez a lány idősebb korára társ függő lehet vagy képtelen lesz kiszállni egy esetlegesen katasztrofális házasságból.

Legyél vele őszinte,legalább abban,amit a mostani kapcsolatáról gondolsz. :)

2011. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Amint lesz rá lehetőségem, beszélek vele. Talán végre pontot tehetek az ügy végére.

Köszi a választ, a filmet is meg fogom nézni!:)

2011. júl. 16. 01:45
 7/10 anonim ***** válasza:

,,ugye, mennyire bejövök neked..."

erre mit valaszoltal?

2011. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt, hogy persze bejön, de aztán említettem (poén,hogy nekem kell:P) hogy ott van a pasija... akkor azt mondta, dobja, mostmeg azt mondja, hogy jajdeszereti, mert megváltozott, és most kedves vele... egyébként mostanában nem beszélek vele, ő szokott engem keresni. Legutóbb,mikor beszéltünk, azt mondta, hogy észrevettem-e, hogy keveset beszélünk, és hogy én negatívan viszonyulok őhozzá, és ez neki nem tettszik... Elég sok az ellentmondás...
2011. júl. 18. 00:46
 9/10 anonim ***** válasza:
nőből van, ergo logikát jobb ha nem is keresel. Az egy legenda csupán az ő körükben.
2011. júl. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez szentigaz, de mégiscsak jó lenne valami tenni nem? Valahogy döntés elé kéne állítani a csajt...
2011. júl. 18. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!