Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom (férfi) sokat beszél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom (férfi) sokat beszél, de rám nem figyel?

Figyelt kérdés

Rengeteget tud arról beszélni, ami érdekli, állandóan fellelkesül vmire, kb hetente új dologra. Meghallgatom, és a napi sport híreket is, meg minden mást is.

De ha én beszélek vmiről, max egy aha, vagy kérdésre alig válaszol, szóval le se szr...

És ha kifejezem, hogy ez nem tetszik, még ő háborodik fel.



2020. szept. 30. 21:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én párom is pont ilyen:( Érdekli, amit mondok, de nem tud teljesen odafigyelni, és ha eszébe jut közben valami, akkor simán közbevág. Rohadtul idegesítő, és már ezerszer beszéltem vele, hogy változtasson, de csak ideig óráig sikerül.
2020. okt. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%
Egoista, mint az én barátom. Rengeteget beszél, folyamatosan belevág a szavamba, harsány, mindig a középpontban akar lenni, hőbörög, játssza magát. A másikat le sem sz.. rja. Mint valami rossz roma. Nem hiába hajtottam el párszor. Kedvencem még, mikor idegen kifejezések használatával akar műveltebbnek tűnni. Az ilyenek beképzeltek kissé.
2020. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!