Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a barátnőm az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátnőm az exeiről beszél?

Figyelt kérdés
20as éveink közepén járunk és másfél éve vagyunk együtt és a barátnőm azt állítja, hogy ahhoz hogy tisztában legyek azzal hogy ő miért lett ilyen ember tudnom kell az előző kapcsolataiban felmerült problémákat és hogy hogyan befolyásolták az életét. Ez normális? Engem kifejezetten bánt hogy szóba jönnek az exei. Olyan érzés mintha nem tudná lezárni ezeket. Azt mondja hogy egy kapcsolatban nem szabad lennie tabu témáknak. Ettől függetlenül úgy érzem hogy nem pozitiv irányba viszik a kapcsolatot az ilyen témák.

2018. máj. 3. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Mindkettőtök részét megértem.

Nálam is vannak olyan dolgok, amiket elmondtam páromnak, hogy megértse, miért állok hozzá bizonyos dolgokhoz, témákhoz úgy, ahogy. Ettől függetlenül téged is megértelek, biztosan rossz érzés, hogy állandóan az exeiről mesél. Nem lehet, hogy nem tudta kivel megbeszélni ezeket és úgy érzi, hogy te vagy az alkalmas ember? Mondd el neki, hogy ha nagyon szükségét érzi annak, hogy elmondja, akkor tegye röviden, mert úgy érzed, hogy az árnyékukban élsz és ez nem feltétlenül viszi előrébb a kettőtök kapcsolatát.

2018. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Azért nem mindegy, hogy folyton róluk beszél-e, vagy egyszer-egyszer felmerül a dolog, mikor valami olyasmiről van szó, amihez tudnod kell az előzményt.
2018. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek veled. Hasonló helyzetben voltam, de szerencsére abbamaradtak az ilyen beszélgetések és a barátom mostmár mellőzi az ex témát. Minden bizonnyal nem tudta feldolgozni a múltbéli csalódásokat s talán nem volt kivel megbeszélnie. Közöltem vele több alkalommal, hogy nem szeretek róla beszélni, idővel figyelembe vette és abbamaradt.

Az nem baj még, ha felhoz egy-két ilyen témát, de ha sokszor előkerül ez a téma, akkor nyílván igen!!

Elég nagy hülyeségnek hangzik az, hogy ezen múlik az ő személyiségének a megértése. Nemis lehet valami nagy jellem, ha ennyire mások folyásolják be az életét. Neki nem tűnt fel az, hogy te nem fecsengsz az exeidről?(gondolom pedig neked is voltak)

2018. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Birom az ilyen sérült nőket,nem masoknak kell megformalnia a szemilyiséget hanem magadnak.
2018. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Hogy a másik oldalról is jöjjön válasz: engem sosem zavart mikor az epp kutak is baratom a volt kapcsolatairól beszélt, en is szívesen beszéltem azokról. Sot engem érdekelt is, hogy mi hogy volt vele korábban. Egyáltalán nem zavar, kiváncsi is vagyok ra. A múlt az múlt, a múltra nem leszek féltékeny, nem veletlenul múlt el.
2018. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Az exeinek nagyobb lehetett a farkuk. Azèrt nem tudja lezárni.
2018. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el Te is. Majd ha agyára megy, hogy " az exed igy, az exed úgy" akkor talán megvilágosodik. Mindenkinek voltak exei, volt előélete, sok minden befolyásolta és formálta a személyiségét, nézeteit de nem muszáj minden nézetét kivesézni töviről hegyire, hogy mitől is látja igy vagy úgy. Ő olyan amilyen, olyan személyiséggel stb. amilyennel és Te így ismerted meg, fogadtad el őt, így szereted. Minek mindig magyarázni miért is, és főleg az exeken "lovagolni".
2018. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar akkor nem.Engem inkább izgat,így nem bánom.
2018. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez a “tisztába lenni azzal, hogy ő miért lett ilyen” csak alibi arra, hogy felhozza a témát.

Annyi minden van a világon, aminek nem kell megismerjük a hogyanját és miértjét. Megeszel egy melegszendvicset anélkül, hogy tudnád, hogy melyik földről származó gabonaföldeken termett bármely hozzávalója.

Én is egy komplex embernek tartom magam, aminek sokminden befolyásolta a személyiségét, mégsem teregetek ki mindent, ha a párom épp nem kíváncsi rá.

Nem csak az ex, de ha sokszor beszélsz bármiről, ami a másikat nem érdekli, az minden esetben baj.

2018. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég sok megoldhatatlan gondja lehet ennek a nőnek,ha mindig ez a témája.Nálam evidens : aki első alkalommal exeket veséz,kuka.Kapcsolatban kezdi el,kuka.Nem vagyok ezekre kíváncsi.
2018. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!