Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnél gyereket?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 15:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, szeretnék (nő vagyok)
Igen, szeretnék (férfi vagyok)
Nem szeretnék (nő vagyok)
Nem szeretnék (férfi vagyok)
Szerettem volna, és lett is (nő vagyok)
Szerettem volna, és lett is (férfi vagyok)
Nem szerettem volna, de mégis lett (nő vagyok)
Nem szerettem volna, de mégis lett (férfi vagyok)
Szerettem volna, de nem lett (idős nő vagyok)
Szerettem volna, de nem lett (idős férfi vagyok)
56 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

3 jó lenne. Annyit pedig max 5 éven belül el kellene kezdeni. Csak attól félek manapság már nem találok nőt, aki ennyit szeretne.


26/F

2020. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Bizonytalan lehetőség nincs. Én még nem vagyok biztos benne, hogy szeretnék. Nem zárkózom el, de azt sem érzem, hogy kevesebb lenne az életem enélkül. Vannak dolgok, mozzanatok, amik vonzóak az anyaságban, és biztosan élvezném, viszont vannak, amik határozottan taszítanak. Ezek kb 50-50%. Úgyhogy majd eldől, hogy alakul, hogy határozunk férjemmel, illetve, hogy összejön-e, ha megpróbáljuk. Ha. Egyszer. Talán.
2020. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Elobb most ki kellene harcolnunk a szabadsagunkat. A gyereked maszkban fog felnoni. Te se ezt akarod ugye?
2020. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
A 2-es válaszoló szó szerint leírta az én álláspontomat is. 28 éves, házas nő vagyok.
2020. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Ez életkor, kapcsolat függvénye IS na meg hogy kitől... 20 évesen nagyon nem szerettem volna, most 40 felett meg nagyon is szeretnék (ffi).
2020. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!