Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet hogy a párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet hogy a párom azt mondja hogy gyereket szeretne (én nem erőltettem eddig a dolgot, eddig inkább húztam az időt) aztán különböző okokból azt mondja nem akar lefeküdni velem?

Figyelt kérdés

A tipikus okok: stressz a munkahelyen, most ő akar dominálni esetleg előjött hogy majd szól ha lesz kedve... Stb

Igazából egy évnyi fontolgatta után adtam be a derekam. De így kicsit rosszul esik



2020. jún. 19. 22:12
 1/9 anonim válasza:
100%
miért nem vele beszéled meg?
2020. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert úgy érzem, hogy maga sem látja hogy mi lehet a probléma és reménykedem hogy valaki találkozott hasonlóval.
2020. jún. 19. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Persze, gyakran látunk rosszul kommunikáló párokat, akik a gyerektől várják a megoldást, aztán a gyerek 2. születésnapja előtt elválnak.


Biztos kell ezt erőltetni? Nem hinném.

2020. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Kommunikáció nélkül jobb is, ha nem vállaltok gyereket. Beszéld meg vele, kérdezd meg, hogy tudatosan kerüli az együttléteket, vagy esetleg tényleg tényleg stresszes a munkája. De az is lehet, hogy neki ez fel sem tűnik, hogy állandóan lepasszol téged. De mi nem vagyunk gondolatolvasók. Ha találkoztunk is hasonlóval, minden ember más, szóval nem tudjuk megmondani, hogy mit érez a párod. Beszéld meg vele. Egyszerűbb, mint nekünk itt találgatni, hogy vajon mire gondolhatott?
2020. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Nem akarok bunkó lenni, de nézzünk szembe a tényekkel. Ha nincs köztetek szexuális kapcsolat (úgy, hogy előtte volt), akkor ti már nem alkottok egy párt. Kizárólag azért nem szakít még veled a barátnőd, mert még nem jött össze teljesen valaki jobbal.

Ne tolj ki magaddal, és inkább te szakíts vele. Így legalább utólag tisztelni fog téged, és férfiként fog rád tekinteni. Így még össze jöhetsz vele, de ha ő dob téged, akkor soha többet nem lehettek együtt.

2020. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Itt valami nagyobb problémáról lesz szó az biztos. Kicsit elhidegült tőled. Nem biztos ezt már helyre lehet hozni, de próbáld meg minél hamarabb.
2020. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mióta van ez? Nem mindegy, hogy 1 hete, vagy hónapok óta.
2020. jún. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyjából másfél-két hónapja jellemző kifejezetten csak a termékeny időszakokban.

Előtte-utána minden rendben

2020. jún. 20. 16:09
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem rémeket látsz, valószínűleg azt sem tudja, hogy mikor vagy termékeny időszakban, főleg ilyen 1-2 ciklus alatt én ilyen következtetést nem vonnék le. Nem mondom, hogy nem ijedhet meg, hogy élesben fog lőni, de ha így érzed, akkor beszéljetek róla, ne találgass.
2020. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!