Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátom összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom összejött egy plázacicával. Mit csináljak? ;- (

Figyelt kérdés

Több mint egy éve szerelmes vagyok belé.... életem legjobb fiú barátja, de tudom, hogy semmit nem akart tőlem, csak jó barátságot, amit sikerült elfogadnom egy ideje, de annyira jó kapcsolatba kerültünk az idők folyamán, hogy képtelen vagyok őt elfelejteni. =((


Egy hete jött össze azzal a csajjal. Igaz, hogy nem ismerem őt személyesen, és nem szeretek másokról véleményt mondani első ránézésre, de (elnézést a kifejezésért) az a nő egy kisp*csa. Tipikusan egy száll melltartóban, félig letolt bugyival pózoló plázacica, a rosszabb fajtából. Órákig részletezhetném, de most is sírok a gépem előtt. ;(( Sosem hittem volna, hogy ilyen lánnyal fogja összehozni a sors. Nem néztem volna ki belőle. A barátom okos, kedves, intelligens, van egy utánozhatatlan stílusa, és nem utolsó sorban olyan lány barátai, akik tényleg megérdemelték volna őt. A csajjal egy hete jött össze, én két napja tudtam meg, és azóta nem beszél velem, vagy csak ilyen 1-2 szót. :( Teljesen depis vagyok, szerintem nem fogom tudni ezt kiheverni... Én csak azt akarom, hogy neki a legjobb legyen, de az a gondolat alapból elgyengít, hogy a csaj bármikor ágyba viheti őt. De már úgy is mindegy, úgyis elvesztette rég a szüzességét, ahogy nézem. =(((((


2010. aug. 7. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy keresel egy jó csávót, féltékenyé teszed, és beléd szeret ? Vagy talán lehet megkedveled a csávót, és az segítene a depis hangulaton...
2010. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne sírj drága! Lesz ez még máshogy is.
2010. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy tényleg azt akarod-e, ami neki jó, vagy inkább azt, ami NEKED jó.

Szerelmes lettél egy fiúba, így egy kicsit többnek látod őt, mint ami, túlmisztifikálod.

Ha pedig tényleg olyan, amilyennek leírtad, akkor úgyis belátja majd, hogy neki nem való az a kishölgy.

Jobb lenne, ha nem arra pazarolnád az energiádat, aki nem viszonozza. Ez neked se jó hosszú távon.

2010. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Dugd meg a plázacicust te is hogy megtudd milyen mikor szexközben a körmét reszeli!
2010. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el neki az érzelmeidet, nyílt lapokkal. Lehetséges, hogy Ő is másképp gondolná a dolgot, ha tudná. Szedd össze minden bátorságod, mert ha valóban olyan, mint amilyennek leírtad, akkor kellőképpen fogja kezelni.

Magadban Te is tudod, hogy szerinted csak akkor lesz jó neki, ha te leszel vele.

Ne félj, cselekedj!


21/F

2010. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha most elkezded szidni a csajt, csak a barátodat fogod magadra haragítani.

Kénytelen vagy elfogadni, hogy együtt vannak, ha tényleg ennyire nem illenek össze, úgyis szétmennek hamarosan.

2010. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy ilyen hosszú barátságot nagyon nehéz elfelejteni. :( És mint mondtam, nem is tudom. A legjobban abban reménykedem, hogy nem fog tönkremenni a kapcsolatunk. Úgy gondolom, hogy az a csaj bármelyik pasival képes lenne összejönni, és akkor már őt válassza, aki mellett biztos jövője van. Most nem arra akarok hajazni, hogy szakítsanak, mert egy darabig így biztosan "boldogok" lesznek, csak nem tudom... Lehet, hogy az lesz, amit az ötödik válaszoló javasolt, csak még várnom kell vele. Lehet, hogy csak rosszabb lesz, még jobban elrontok mindent, csak azt hinné, hogy borzasztóan féltékeny vagyok. >.<
2010. aug. 7. 22:18
 8/10 anonim ***** válasza:
te csak egy "barát" vagy, nem a nője... mást választott, törődj bele!
2010. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A barátod gondolom már nagyon dugni akart, egy ilyen nőnek meg gondolom nem kell sok, hogy szétrakja a lábait.
2010. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

oh, drága lányka. úgy nincs barátság, ha az egyik fél szerelmes a másikba. adott szituban, mindkét fél szingli, és baráti szex jön létre, szerintem bőven belefér. DE ha ehhez érzelem társul, az rég rossz. Tudja mit érzel? ideje bevallani. Ez ronthat a barátságon, de egyszerűbb. Ha a legjobb barátod, egy idő után úgyis megkérdi, mi a bajod. Akkor meg nem érdemes hebegni-habogni...

19L

2010. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!