Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy a barátotokkal akivel szakítottatok, miután felvette veletek újra a kapcsolatot, újra összejöttetek?

Figyelt kérdés

Esetleg a helyzetet/történetet is írjátok le, ha itt nem akkor esetleg privátban.

17/f


2012. okt. 15. 23:10
 1/7 anonim válasza:
100%

Helló :)

Velem nem fordult még elő ez a helyzet, viszont van véleményem a helyzetről,és ha nembánod megosztom.

Persze, hogy az ember visszavágyik valakire, akivel sokáig jól érezte magát, akivel sok örökre szóló élménye akad. Viszont, ha a szakításnak volt valódi oka (itt nem a sértődésre, egyszeri botlásokra és egyebekre gondolok, hanem a hosszútávon nemműködő esetekre), akkor nem hiszem, hogy megéri újra kitenni magunkat ugyan azoknak a fájdalmaknak.

És igen, az emberek változnak, de az alap tulajdonságaik, temperamentumuk nemigazán.

üdv. 19/L

2012. okt. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

az az igazsag,hogy ha szakitok valakivel,az nem veletlenul van.akkor mar valami elromlott,valamiert nem tudom ugy szeretni azt az embert,akit egykor imadtam.van ez igy.ezt nem erdemes felmelegiteni,nem erdemes belemenni egy szelmalomharc kapcsolatba.

sajnalom,de szerintem probalj inkabb helyre jonni.kitartas!

2012. okt. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot.Mert minek,úgyse jönnénk már össze.Barátkozni meg nem barátkozom azzal aki régen még a párom volt.
2012. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt már ilyen. Sajnos. 5 évig szenvedtünk egymás mellett. Még most is visszajönne, ha nekem nem lett volna annyi eszem, hogy keresek helyette valaki mást.

Amúgy nem tartom lehetetlennek, hogy kibéküljenek azok, akik szakítottak, és ez jól süljön el. Csak akkor át kell beszélni, hogy mi volt a rossz a szakítás előtt, és hogy ezt miként oldják meg. Enélkül felesleges belekezdeni újra a kapcsolatba, mert akkor az az ok ismét fel fog merülni. Legalább is, nekem ez a tapasztalatom.

2012. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigieket, várok még továbbiakat is. Az én esetemben másfél hónap múlva lett vége, de nem komoly probléma miatt hanem csak ezért, azért, pedig még működő kapcsolat lehetett volna. :(
2012. okt. 16. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért az sem jó jel, ha csak "ezért, azért" szakítottatok. Ha már kisebb problémákat sem tudtatok megoldani, akkor mi lesz a nagyobb problémákkal? Ezt csak azért mondom, mert nekem az exem volt ilyen. Komoly problémánk sose volt egymással, de már a kisebbekben sem volt hajlandó megoldást találni. Egyszerűen lesz@rta a felmerült problémákat, és én nem hagytam magam, így egy idő után szakított, mondván, nem illünk össze. Azért is engedtem mindig vissza, mert a konkrét probléma, ami miatt szakítottunk, mindig jelentéktelen volt, de sose lett aztán megoldva. Fiatalok voltunk (na most se vagyok öreg :) ), akkor annyira nem érdekelt, de most már nagyon örülök annak, hogy nem egy ilyen emberrel kötöttem össze az életem. Persze egy próbát lehet megér, de erőltetni nem kell, ha aztán az "ezért, azért" problémák újra felmerülnek. Fiatal vagy, van időd megtalálni az igazit :) 25/L
2012. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt :)

Fél évet voltam a sráccal. Szakítottam vele, de nem bírtuk sokáig egymás nélkül. (egy hétvége volt az egész...)

Aztán 1 hétre Rá, azt mondta, hogy Ő már nem tud úgy megbízni bennem mint anno ergo mégsem működik.

Beletörődtem.

4 hónapra Rá megkeresett, hogy szeret. Még jobban oda voltunk egymásért. Ő is Rolam álmodott, én meg Róla...tökéletes volt.

De, vissza akartuk hozni a múltat és azok után ami történt már nem ment.

Azt mondta mindenki hogy halálra volt ítélve a dolog.

De ennek ellenére nem bántam meg. Kihoztuk a maximumot a dologból

18L

2012. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!