Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nem volt még hosszabb kapcsolata előttem nagyon, néhány hónap max. Lehet, hogy szerelmes? (többi lent)

Figyelt kérdés

De mostanában elég sokat vagyunk együtt,mondja,hogy hiányzom mellőle,ha nem töltjük együtt az éjszakát.Mondta már,hogy szeret.Mindig mondja milyen szép vagyok,bemutatott haveroknak,rokonoknak.Ugye lehet,hogy szerelmes?:)

Mert én igen!:)


2010. aug. 7. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Lilla Te vagy az?XD
2010. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebben a világban már bármi elképzelhető...
2010. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem Lilla vagyok!:D:D
2010. aug. 7. 23:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Dee Te vagy az, tutiXD


Amúgy miért ne lehetne, szerinted kinek eddig nem volt hosszú kapcsolata az nem lehet szerelmes??

2010. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Sok szerencsét!
2010. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja,nem azért.:DAz csak egy infó volt,hogy lássuk a dolgokat tisztán.:DMi se vagyunk régóta együtt,5hónap...
2010. aug. 7. 23:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha már bemutatott a haveroknak, rokonoknak, akkor esélyes. Én még nem tettem ilyet csajjal. Asszem nekem is át kellene térnem a minőségre mennyiség helyett...

25/f

2010. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A minőség valóban fontosabb,mint a mennyiség.

De,hogy húztad ki magad 25éves korodig,hogy se buliba haverokhoz,se haza nem vitted?:O

2010. aug. 7. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!