Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a barátomnak 2 hónap után, hogy szerelmes vagyok belé, de ő még nem érzi irántam ugyanezt, mi tévő legyek? Nem is fog szeretni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd az idő eldönti.
2011. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Türelem és bízzál magadban. Minden gyümölcs beérik, ha hagyják.
2011. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ez emberfüggő, van akinél lassabban alakul ki... 2 hónap nem sok idő sztem
2011. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Várok,majd történik valami.Remélem! :)
2011. márc. 1. 13:33
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Én nem járnék olyannal, aki 2 hónap után vagy már, vagy még nem szerelmes belém... Mindegyik gáz. Ha nem szeret, miért vagyunk együtt, miért csókolózunk, miért szexelünk? Én ezeket csak olyannal művelem, aki szeret.
2011. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát én ezzel úgy vagyok h szerintem már 2 hónap alatt beléd kellett volna szeretnie.az azért elég sok idő.
2011. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Éppen ezért kérdezem itt, mert tartok tőle, hogy hiába stimmel minden vele ha nem képes engem szeretni. Pedig annyira szeretném.Annak köze lehet hozzá, h első barátnője vagyok? Sztem nem..
2011. márc. 1. 13:46
 8/13 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy csak fél kimondani? én rögtön bele tudok szeretni egy lányba de kimondani tovább tart
2011. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám :) Mondtam a Barátomnak, hogy szerelmes vagyok belé, Ő pedig azt mondta, hogy nagyon szeret. Én meg megkérdeztem, hogy szerelmes? Azt mondta, hogy nem szerelmes, mert neki a szerelem csak azt jelenti, h például izgul, izzad, pillangók vannak a gyomrában. Szerinte sokkal jobb az, hogy szeret engem, ezek nélkül a "kellemetlen érzések" nélkül. Először megsértődtem, rosszul esett, nem értettem. Mára bizonyított, hogy imád engem :) Szóval nem biztos, hogy mindenki ugyanazt érti a szerelem szó alatt. Jobb tisztázni a fogalmakat :)
2011. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem? Mostanában előbb van a "járunk", mint az, hogy beleszeretsz? Ezt hogy?

16/L

2011. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!