Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ilyen fajta o vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ilyen fajta o vagy nem szeret elegge?

Figyelt kérdés
1 eves kapcsolatom van a baratommal,meg az elejen megmondta finoman ,hogy nem szeretne ,hogy 24/24-et folyton egyutt legyunk,persze en sem gondoltam epp ugy mivelhogy neki is megvan a munka,nekem egyetem viszont en mindig tobbet igenyelnem a tarsasagat.Az elejen heti 2-3 alkalommal taliztunk aztan most mar kb 4 nap a hetbol,beleszamitva a hetveheket.Oszinten nekem beleferne a mindennapi talizas de o nem igenyeli 1 ev utan sem.Ez igy termeszetes vagy van valami mimt pld. hogy esetleg nem szeret igazan annak ellenere ,hogy azt mondja ,hogy kozos jovot tervez velem ?
2020. okt. 6. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neki természetes, neked nem. Nem illetek egymáshoz.
2020. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de amikor szerelmes voltam, akkor egyéb elfoglaltságok miatt a heti 4 se mindig jött össze. Igaz, olyan is volt, főleg az első évben, hogy bár nem költöztünk még össze, de heti 7-ből 6 napot nálam aludt. Nekem az a fura, hogy valaki rögtön azzal kezdi, hogy nem kell a 24/24. Azért ha az ember szerelmes, az elején nem jut eszébe ilyeneket kikötni. Vagy nem szerelmes vagy volt valami rossz élménye és ezért jelezte előre. Pár év után meg úgyis jön az összeköltözés és ha akarod, ha nem, minden nap kerülgethetitek egymást. De az már nem is a nagy szerelemről szól.
2020. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ez az amit csak akkor fogsz megtudni ha legalább fél évet együtt éltek. (Sem téged, sem a kapcsolatodat nem ismerjük!!! Meglepi ugy-e??)
2020. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pont olyan vagyok, mint a barátod, akkor se igénylem a mindennapos találkozást vagy kommunikációt ha fülig szerelmes vagyok. Ettől még szerethet, de ha ennyire eltérnek az igények akkor hiába szeretitek egymást, ez örök konfiktusforrás lesz.
2020. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja szeret, heti 4 napra "jó vagy nála". Nem egyformák az elképzeléseitek a kapcsolatról, sem annak a tartalmáról, az együtt töltött idő mennyiségéről. Ez nem a te, nem az ő hibája - egyszerűen igen jelentős az eltérés. Ebből pl. egy összeköltözés még igen távol van. Elvagytok-vagyogattok egymással, de kb. ennyi.
2020. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!