Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire szeret az a pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szeret az a pasi aki elmondja h milyen fajta novel feludne le egy ejszakara?

Figyelt kérdés
Beszelgettunk es mondta hogy o szivesen eltoltene egy ejszakat egy azsiai vagy neger novel..ez engem nagyon megviselt..a pasim 35eves..ugy gondolom ha tenyleg meg akarta volna valositani ezeket az almait akkor meg megtette volna..ha alapvetoen abba gondolok bele h oszonten elmondja azt amirol o fantazial az még talan jol is esik h oszinte velem.de maga a tudat h o valaki massal lefekudjon egyszeruen elviselhetetlen..en nagyon szeretem..ezt tudja o is...de ez most nagyon rosszul esett
2018. szept. 26. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Ezért hazudunk a nőknek. De akkor meg az a baj. Tehát semmi sem jó :D
2018. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

igen, sajnos az őszinteséget nem mindenki tudja elviselni.

Te nem tudod a párod férfiként nézni, barátként kezelni, csak a tulajdonodként.

2018. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Akit szeretek, annak nem azt fogom ecsetelni, hogy kit, mit dugnék meg. Ha szeretek valakit, akkor nekem ő a fontos, csak ő kell. Ilyet meg biztos nem mondanék mint a párod.
2018. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Őszintébb, mint kellene.


Szeret mert már megtette volna, de Te fontosabb vagy neki egy niga p*ncinál. Viszont a kommunikáció köztetek kivételesen jó, talán túl jo is, ha ilyet elmond. :)

2018. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugy kezdodott h en mondtam neki h regen volt egy hiresseg aki nagyon tetszett meg jo pasi volt stb es arra mondta ezt
2018. szept. 26. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön jó pár ázsiai férfi és barátomnak is bejönnek az ázsiai nők. Ez csak ilyen ízlés kérdés, álmodozás, de ha ott lenne az alkalom nem tenné meg a barátod. Még jó, hogy nincsen gondolatrendőrség-kontroll (nagyon).
2018. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne kombinald túl, a férfi attól még férfi hogy van párja szerelme.


Nem vak, fantáziája ugyanúgy megvan. Ez ösztönös. Örülj neki hogy ilyen őszinte és el meri mondani ezt.


25N

2018. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!