Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, hogy visszatérje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, hogy visszatérjen a rend?

Figyelt kérdés

Párommal összevesztünk azon, hogy nem mond el dolgokat, utólag tudom meg véletlen vagy éppen mástól. Kértem, hogy meséljen el ilyen dolgokat is, mert kellemetlen megtudni mástól és nekem meg mindig azt mondta, hogy ő nem titkolózik, nem sunnyog. Mivel mégis, és megtudtam, még bocsánatot sem akar kérni, sőt ő van megsértődve és én vagyok a rossz szerinte.

Nem tudom hova rakni ezt a hozzáállását, szeretném, ha a hozzáállásán javítana.


2020. okt. 6. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kardinális dolgokról van szó?
2020. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Olyan dolgok, hogy hol volt, mit intézett.
2020. okt. 6. 12:50
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan elotte sem mondott el dolgokat csak most lebukott. Szoval, nincs mi visszaalljon. Nem? Ha o nem akarja, te nem valtoztatod meg.
2020. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Volt korábban is, hogy nem mondott el olyat, amit akár félre is érthettem volna, de akkor megbeszéltük, hogy többet ilyen nem lesz, mert elmeséli a dolgait. Pont emiatt a nyíltság megint megdőlt és nem tudom mire vélni.
2020. okt. 6. 13:16
 5/14 A kérdező kommentje:
És amikor rákérdeztem, hogy ezt mire véljem, csak ellenségeskedett.
2020. okt. 6. 13:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Mikre gondolsz pontosan, miket intéz? Szerintem nagyban függ attól is, mi a téma. Ilyet én is csinálok néha, nem számolok be az elejétől a végéig a napomnak, egyszerűen nem jut eszembe minden. Ez nem titkolózás vagy sunnyogás szerintem. Pl. volt olyan, hogy egyeztettem időpontot a fodrászommal, de teljesen kiment a fejemből, hogy szóljak a páromnak rögtön, csak kicsit később jutott eszembe, hogy mondjam neki, hogy ja amúgy szerda négykor fodrász. :D De ha a te párod olyanokat intéz, hogy mondjuk hitelt vesz fel a tudtod nélkül vagy orvoshoz megy és nem avat be, vagy nem szól, hogy találkozik valakivel, később ér haza és eltűnik stb., akkor megértem, ha rosszul esik. Szóval szerintem fontos maga a téma.
2020. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ezek a témák sajnos túlmutatnak az elfelejtett fodrász esetén.

Szándékos félrevezetés, pl hogy hova megy, kivel mit beszélt meg. Mivel élettársam, emiatt súlyosbodik is szerintem. Ahogy átgondoltam, ezek főleg anyagi dolgok lehetnek, bár nem tudok mindent. Van olyan haverja, akivel direkt úgy alakítja, hogy ne tudjak vele találkozni, holott állítólag gyűrűt nézett vele nekem, sokat beszélnek telefonon, de már lassan ezt sem hiszem el, hogy gyűrű miatt találkozott vele , plusz azóta sem kaptam gyűrűt.

2020. okt. 6. 13:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez viszont elég gáz. Ha komolyabb témákban titkolózik és nem csak arról van szó, hogy csak kimegy a fejéből, az nem fér bele egy párkapcsolatba. Ez már kimeríti a hazugság fogalmát, ha csak simán elhallgatja, az is baj, de ha még direkt mást is mond, pl. hogy találkozik a Józsival, de közben tudja előre, hogy a Pistával lesz, vagy mondjuk vásárolni megy, de közben sörözik a haverokkal, az iszonyúan pofátlan kamu, amit én biztos nem tűrnék el.

Egy kérdés (és ne haragudj meg érte, csak kíváncsi vagyok): felmerült valaha olyan eset, hogy nem nézted jó szemmel, kivel barátkozik, mit csinál, hol van stb.? Bizonyos esetekben azért hazudik az egyik fél a másiknak, mert meg akarja úszni a veszekedést. Mint amikor egy gyerek titkolózik a szülei előtt (mondjuk hogy cigizik), mert nem akarja, hogy leszidják és vita legyen belőle. ("Amiről nem tud, az nem fáj" esete)

2020. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Bennem is felmerült a kérdés, hogy miért titkolózik. Kérdeztem tőle, hogy esetleg szégyenli ezeket a dolgait, azért nem mondja el? De azt mondta kereken, hogy nem szégyenli.


A reakcióimat visszaemlékezve, lehet benne valami, hogy nem éreztem saját értékrendemmel egyezőnek , de nem hibáztattam , bár lehet h egy szájhúzás kiment a részemröl .

Nem köt mindent az orromra, oké ne kössön, de ez már túlzás most és azt érezteti, hogy ő nem saras.

2020. okt. 6. 14:04
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. hány ilyen eset volt? Általában arról hazudik, hogy hol és kivel van? Őszintén szólva én már egyet sem tudnék tolerálni, de ha már egynél többször játszotta ezt el veled, én azt tanácsolom, vess véget a kapcsolatnak, bármennyire is nehéz.
2020. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!