Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a jelei, hogy kihűlt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei, hogy kihűlt már a több éves kapcsolat?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Például az, ha valaki ilyen kérdést tesz fel, hiszen eljutott odáig, hogy felmerült benne.
2020. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar hazajönni. Hazajön eszik és lelép.
2020. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem érdeklődik, nem érdekli mi van veled, hogy mit érzel. Hogy érzed magad. Nincs ölelés puszi csók szeretkezés. Kerülgetitek egymást mint 2 idegen.

Tapasztalat 😔

2020. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A szex monoton. Idegesít a jelenléte, a dolgai, ahogy a levegőt veszi, ahogy eszik. Bár ez lehet, hogy nem csak ennyi már.
2020. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelembe se vesz,semmiről nem beszél,hallgat de közbe,ha telefonál szófosó.

Nem érdekli mit csinálsz,belédköt,ha mondjuk már nő is van a dologban vagy pasi.

Búbánatos képet vág.

2020. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb jel az, hogy beleszeretsz másba. Ez mondjuk nem az elhidegülés kezdetén, hanem a végén szokott történni. Ilyenkor jön az, hogy ahelyett, hogy szembenéznének az érzéseikkel, önmarcangolásba kezdenek, esetleg félrelépnek vagy elfojtják, mert erkölcsi kérdésnek tartják. Hát...ha valaki szeret hazugságban élni élete végéig...Szerintem ilyenkor ez már nem erkölcsi kérdés. Ha valaki idáig jut, annak rég vége a kapcsolata, csak ciki belátni.

A kezdeti jelek, hogy már nem akar állandóan veled lenni, nem büszke rád mások előtt, nem olyan a szex...Ezek a természetes leválási folyamat részei is, ezért nehéz helyesen kezelni őket.

2020. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekli mi van veled. Ha harmadik személy van a doldban: vagy mindent rádhagy, vagy mindenbe beleköt
2020. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Ha megméred egy precíziós hőmérővel, akkor 34,2 fok alatti értéket kapsz.
2020. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyértelműen érezni, hogy távolodik a másik. Igazából nem is tudnám pontosan mehfogalmazni ezt az érzést, de nálunk ez volt a legelső vészjósló jel.

Aztán jött az elhanyagolás, a nem figyelés, a haverok az elsők, ha bántja valami a haverhoz rohan, a megbántások, a nincs szexre való hajlandóság...

2020. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne a jelekkel foglalkozz. Mérlegelj. Akkor tud kihűlni egy kapcsolat, ha nem fektettek bele elég energiát, de ha ezt felismeritek, még menthető.

Megmondom őszintén, hogy ez is egy adok-kapok dolog. Jártam úgy, hogy úgy éreztem, nem kapok elég figyelmet és nem csak pár napig, hetekig húzódott, mire beszéltem róla, addigra már teljesen kivoltam.

Ilyenkor akarva-akaratlanul a másik is egyre kevesebb energiát kezd beletenni, mert nem kap elég törődést, rosszabb esetben pedig nem hoy törődést, elutasítást kap.

A mi esetünkben, én a hétköznapokon hiányoltam a figyelmet. Így nem volt kedvem annyira szexelni sem. Amiből neki mi jött le? HOgy én elutasító vagyok vele. De abba nem gondolt bele, miért. Így ő (is) azt kezdte el érezni, hogy hűl ki a dolog. De ez mindig két emberen múlik.

Ha szeretitek egymást, meg lehet beszélni ezt értelmesen, ha értek ennyit egymásnak.

Sajnos a kapcsolat nem mindig szárnyal, nem tud mindig mind a 2 fél ugyanannyit beletenni, mert az élet többi területén is helyt kell állni. DE! nem szabad, hogy emiatt a másik azt érezze, hogy vele van a probléma, ő nem elég fontos.

Mi megbeszéltük, ő elnézést kért, és beismerte, hogy elkényelmesedett.

Idővel rendbe jöttünk, de ehhez kellett, hogy tudjuk, mi bántja a másikat.

Mondanom sem kell, hogy a szex is sűrűbb és jobb lett, mint az adott időszakban, annak köszönhetően, hogy nem azon kattogtam, hogy amúgy minden oké-e kettőnk között.

Végeredmény: mindenki megkapta, amire vágyott, probléma megoldva.

Mélypontok minden kapcsolatban vannak, a kérdés, hogy képesek vagytok-e együtt megoldani, vagy tovább álltok.

2020. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!