Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már alkoholistának mondható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már alkoholistának mondható?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben tűnt föl,hogy a férjem már minden egyes nap iszik alkoholt.

Rossz dolgok történtek az elmúlt évben. Vetèlèseim voltak,amik èrzelmileg megviseltek és lehet ez vezetett idáig.

Nem rèszegedik le,de pár sört vagy fél-1 üveg bor, esetleg még kevés rövid is lecsúcsik neki.

Pár napja újra pozitívat teszteltem és azt hittem így visszaveszi,de nem

Nagyon el vagyok keseredve.

Azt mondja este meló után jól esik neki iszogatni.

Én korán kelek, így előbb is fekszem és mindig csak reggelre látom, hogy ivott.

Mit csináljak?

Olyan szomorú vagyok.

A hormonjaim miatt még rosszabbul érzem magam szerintem.


2020. okt. 8. 12:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ja hogy már van egy fiatok és úgy kezdett el inni? Kettő mellett kétszer annyit fog. Ha annyira azt akarta volna hogy sikeresen teherbe ess akkor nem károsítja a szervezetét.
2020. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Amikor elkezdtük újra a baba próbálkozást, akkor előtte már megbeszéltük, hogy kevés bort vagy sört ihat,de tömènyet nem. Ezt szerencsére tartotta is. Tegnap beszéltünk újra erről és kérdeztem tőle mi bántja ? ...mert nagyon elkeserít,hogy iszik estènkènt.

Azt mondta boldog és tényleg nincs gond, higyjem el.

Este nem is ivott. Remélem így is marad. Persze nem kell antialkoholistának lenni,de ne legyen mindennapos ivászat.

2020. okt. 9. 18:35
 33/33 anonim ***** válasza:

Most sajna nem tudom végig olvasni a hszeket.

Egykori alkeszként mondom, hogy a fő kritérium a rendszeresség. A mennyiség még majd nő magától, az esti kezdés is szép lassan előrébb jön.

2-3 év alatt már reggel 6-kor kellett egy unicum, hogy ne remegjen a kezem.


Engem leginkább a gyerek születése hozott ki ebből, fürdetés, pelenkazom, közben meg lihegem rá a sok piát?

Nehéz menet volt, kérd meg, hogy hagyja a francba az egészet.

Semmi gondon nem segít!

2020. okt. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!