Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem őszinte velem a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem őszinte velem a párom?

Figyelt kérdés

Rengeteg tartozást felhalmozott az elmúlt időszakban, de soha nem mondja el a teljes igazságot...

Tisztában vagyok vele, hogy rosszul áll anyagilag, de mikor én azt hiszem, hogy már lábal ki ebből a helyzetből, újabb tartozások derülnek ki.

Nem mocskos dolgokról van szó, de pár napja a zsebében találtam egy tartozásról szóló értesítőt és nem éppen kis összeg szerepel rajta...

Nem értem, én erről miért nem tudok? Miért nem mondja el? Miért jó ez?

Rengetegszer elmondtam már, hogy azt is tudni akarom, ha sz*rban van, akkor miért nem szól ezekről?

Elég régóta együtt vagyunk, az anyagi helyzete igencsak hatással van/lenne a közös életünkre is.

Nem vagyok anyagias, és mellette állok, de ez már nekem nagyon sok. Így hogy alapozzak rá?

Nem mondtam el, hogy megtaláltam, mert akkor az lenne, hogy miért túrkálok a cuccai közt, pedig nem ez történt, csak ki akartam mosni a kabátját és ott volt a zsebében.

Most mit tegyek? Unom már, hogy csak azt hallgatom, hogy de rossz hogy nincs pénze, de azt se tudom miért, mert így derülnek ki..

Tényleg az az egyetlen megoldás, hogy elhagyom? Vagy mit kezdjek vele?

Szeretem, de így hogy bízzak benne?

Beteg, vagy mi baja van?


2020. okt. 9. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd ott. Ha nem teszed, akkor magával ránt.
2020. okt. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem márpedig igenis el kéne mondanod neki, hogy tudsz a tartozásról, és ugyanezt, amit ide leírtál (hogy támogatod, tudni akarod, ha bajban van és szeretnél neki segíteni, de így sem megbízni nem tudsz benne, sem jövőt alapozni rá), hogy hátha még egyszer át tudjátok beszélni és javítani a dolgon. Együtt átnézni a bevételeit-kiadásait, megnézni, hol tűnik el jelentősebb összeg és hol tudnátok visszavenni. Ha nem megy bele, továbbra is titkolózik, akkor nem igazán van más választásod, mint szakítani, mert jól mondod, ez bizony kihatna a közös életetekre, és az elsőnek is igaza van, amint úgy adódik, hogy megteheti, te is mész vele együtt a süllyesztőbe.
2020. okt. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebben nem őszinte, akkor másban sem. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Ha biztos lábakon állna a kapcsolatotok, nem titkolózna. Tedd fel neki a kérdést, hogy fordított helyzetben ő hogyan reagálna? Egy közös életet nem lehet ilyen kapcsolatra alapozni. Tapasztalatból írom. Az exem folyton simliskedett a hátam mögött, kölcsönkéregetett, állandóan tartozott valakinek és mivel ebből kifolyólag soha nem volt pénze, minden teher az én nyakamba szakadt. Én öt év után meguntam és elhagytam. És nem kifejezetten azért, mert az zavart leginkább, hogy én fizetek, ha elmegyünk valahova. Sokkal inkább azért, mert a pénzhez való hozzáállása tökéletesen tükrözte, hogy éretlen, ezáltal az élet minden területén megbízhatatlan és sosem fogok tudni számítani rá igazán.
2020. okt. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer majd arra èbredsz hogy rátörik az ajtót az izomagyú behajtók.

Előfordul hogy az emberrel történnek olyan dolgok hogy àtmenetileg pénzzavarba kerül. Ilyenkor összekapja magát és rendezi.

De ha valakinek olyan az èletvitele higy egyik tartozásból a másikba ugrik akkor az remènytelen.

Az pedig alap hogy elmondom a páromnak hogy állok anyagilag.

2020. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod törleszteni az adósságát, akkor hagyd ott. Nem tudom mit vársz hosszútávon.
2020. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!