Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma szexi fehérneműben vártam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szexi fehérneműben vártam a párom, mégsem akarta, hogy bekapjam?

Figyelt kérdés
8 éves kapcsolatom van, de kicsit unom a szexet. 5 éve volt egy viszonyom is, jó volt mert ő mindig kapható volt egy kis szexre. A párommal ha szeretkezunk, mindig próbálok belevinni valami szexit. Ma szexi fehernemuben, ruzsozott szajjal, kócosan szexi zenére táncoltam neki, mégsem akarta, hogy bekapjam, mert hogy fáradt, és átment a nappaliba aludni. Ki menne át aludni, ha a szexi felesége várná, hogy bekapja a farkát?
2020. okt. 10. 01:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
52%
Bírom az ilyen lúzereket.N
2020. okt. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Ki a lúzer?
2020. okt. 10. 01:30
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes amúgy. Egy csomó nő panaszkodik, hogy ők mindent megadnak, de mégsem akar a férfi szexet. A másik oldalról meg egy csomó férfi panaszkodik, hogy ők is ugyanezt teszik, mégsem akar a másik szexet.

Tudom, gonosz dolog, de szerintem túl kéne lépni és megtalálni a megfelelő embert.

2020. okt. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
ezeknek párt kéne cserélni egyébként :D
2020. okt. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Egész héten elvagyok foglalni a munkámmal, próbálok mindent odaadni háziasszonykent is. Hétköznap is benne vagyok a szexben, de akkor csak olyan essünk tul rajta, mert korán kelek. Ilyenkor meg megöl a vágy, hogy kicsit ribiskedjek, és így élnem az egész hétvégét.
2020. okt. 10. 01:39
 6/35 anonim ***** válasza:
76%
Peldaul mesterkelt es rohejes neje varta, ami lohaszto es kovetelmeny is egy faraszto nap utan. Ez annyira nem spontan. Ennel szexibb a konyhaban lepipazni, mikozben elzartad a fovo vizet.
2020. okt. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy röhejes lenne az ágyban várni, fehernemuben, a Kiss me minja számra, mikor nem is számít rà? Én csak szopni akartam, ki ne akarná? :D
2020. okt. 10. 01:51
 8/35 anonim ***** válasza:
95%
mondjuk ő :D
2020. okt. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem trollkodsz. 8 év után egy nő tudja, hogy mire vágyik a párja.
2020. okt. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%
#10: Tapasztalatból mondom, hogy nem feltétlenül. Egy csomóan úgy élnek a másik mellett, hogy amúgy tudnának róla dolgokat, csak tojnak rá. Aztán, amikor lépni akarnak, akkor valami görcsös szerencsétlenkedést hoznak csak össze.
2020. okt. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!