Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnál, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál, ha kiderülne, hogy a párod letiltotta a számod?

Figyelt kérdés
Egy sürgős dolgot akartam elintézni neki, de nem tudtam elérni órákon keresztül, amikor meg felhívott utána, mondta hogy bocs, de este letiltotta a számom és elfelejtette feloldani. Azért tiltotta le, mert el akartam kérni egy ismerős elérhetőségét, amire ma szükségem lett volna, de rossz kedve volt és nem akart segíteni, én meg a kelleténél tovább győzködtem állítólag. Mielőtt valaki sumákolást sejtene mögötte, én úgy gondolom, tényleg csak dacból tiltotta le, nem rejtegetni akart valamit. Én jelenleg elfogadhatatlannak tartom ezt a letiltást, de nem tudom, hogy kezeljem. 5 éves a kapcsolatunk alatt először tapasztaltam ilyet.

2020. okt. 10. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen gyerekes emberrel nem lennék együtt.
2020. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Jól érzed pedig, ez elfogadhatatlan. Öt éves kapcsolatban meg pláne. Én elküldeném az anyjába.
2020. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
94%
Nincs itt sumákolás szerintem sem, de nagyon gyerekes dolog ez. Saját párod számát miért kell letiltani alapból nem értem, valami nincs rendben vele akkor.
2020. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Megrendülne benne a bizalmam teljesen.
2020. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mást kéne keresned. Nincs nagy jövőtök ebből kiindulva. Egy normális kapcsolatban nincs ilyen.
2020. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Úgy reagálnék hogy szakítok és többet az életben nem keresem.
2020. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem tiltsd le a számát szó nélkül, aztán felejtsd úgy örökre.
2020. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Tovább győzködted... Tehát hisztiztél, értetlenkedtél.
2020. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Te meg miért nem érted meg, hogy nem akarja megadni?? Ha annyira kell, ott a telefonkönyv meg a tudakozó, vagy írj messengeren az isminek és kérd el a számát. Én is csak egyszer mondanám el, hogy nem aztán rád vágnám a telefont és aznap biztos nem venném fel. Hisztérika.
2020. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Azert az is ott van, hogy valamivel elerted, hogy kiiktasson teged.

Egymas idegeire tudtok menni. Azert nem tudnek igazsagot tenni, mert elofordulhat, hogy te vagy eroszakos.

Kerdes, el tudtok-e igy lenni, vagy ez feloldhatatlan ellentet.

2020. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!