Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ver hisztit egy nő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ver hisztit egy nő, ha felvilágosítom, hogy a jóképű pasi, akivel 7-8 éve együtt van, nagy valószínűséggel már rég megcsalta?

Figyelt kérdés
Emberismeret alaján nagyon erősen valószínűsíthető, hogy így van, nem tudom miért gondolná, hogy pont az ő bikája az arany kivétel.

2020. okt. 10. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%
Jobb csendben maradni ilyenkor. Meg te is csak kombináltál. Hányan hangoztatják, hogy neki mondják meg a szemébe, hogy ha van valami gondjuk vele, nem haragszanak meg érte. Aztán ha megmondod, akkor minden leszel csak rendes ember nem.
2020. okt. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is felhúznám a vizet, ha egy senkiházi elkezdené alaptalanul becsmérelni a szeretteimet az "emberismeret" alapján, melyre amúgy máris rácáfoltál, hiszen nem érted miért kapta fel a vizet. Sírok 😂😂😂


Erről beugrott egy ismerősöm, akk szintén az emberismertét hangoztatja néha, hát szegény, ő is nagyon el van tévedve, ezt én magam láttam jó pár alkalommal...😉

2020. okt. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Te a "felvilágosít" szó jelentésével se vagy tisztában.

Egy kapcsolat alapja a bizalom. Náluk ez megvan, tehát még az is lehet, hogy 7-8 éve jó a kapcsolat, és nem adott okot a kételkedésre se a pasi. Ez azért elég árulkodó, hogy akkor tényleg nem lép félre. Az ilyen ennél hamarabb ki szokott derülni.

Másik oldalról meg te ki vagy? Az a pasi, akinek savanyú a szőlő? Csak bántani akarod a nőt, amiért nem egy balfas2 lúzerrel van inkább? Ne aggódj, ha szakítanak, akkor egy másik díszbikát fog választani, nem téged.

Vagy egy irigy csaj, amit eddig mindenki megcsalt pár hét után, és el se tudod képzelni, hogy a másik csaj mit tudhat.

2020. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mert senki nem kérdezett és te rosszakarásból belepofázol mások kapcsolatába, amihez semmi közöd azon kívül, hogy egy savanyú lúzer vagy. Tudni kell, mikor kell kussolni.

Mi az, hogy "valószínűsíthető emberismeret alapján" lol???? Ki a f-sz vagy te, már neharagudj, hogy mindenkire rászórd, ki mennyire hűséges?

2020. okt. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért vicces, mikor valaki azt hiszi jobban ismer egy embert, mint a saját párja, és van olyan ostoba, hogy ezt még hangoztassa is.
2020. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
89%

Miről is "világosítottad fel"?

Szerintem leginkább saját magadról!

2021. jún. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!