Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok megkülönböztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok megkülönböztetni a saját akaratomat a mások megbántasától való félelemtől?

Figyelt kérdés
Örlődöm 2lány között. Igazából nem tudom eldönteni kit is szeretek valójában. Hiába gondolkodom,valahogy mindig az a vége,hogy "jaj de akkor neki milyen rossz érzés lenne".Hogyan legyek önző egy kicsit,milyen módszerrel tudnék végre rájönni,h ki az akit igazán szeretek és ki az akit csak nem akarok megbántani?
2010. aug. 8. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Döntsd el melyik tetszik jobban! esetleg írd le vhova, mindkét lány +- tulajdonságait!
2010. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen viszonyban vagy a lányokkal?

Gondold végig, melyikőjük nélkül nem bírnád ki... :)

2010. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, csak én két fiú között nem tudok dűlőre jutni. Mindig a másik felé húz a szívem. :S
2010. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!