Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom megkülönböztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megkülönböztetni a szerelmet a fellángolástól?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem erősebb érzés és nem múlik el 1-2 nap vagy akár 1-2 hét alatt. A szerelem tovább bírja.

Van akinél csak pár hónapig tart a szerelem és van akinek akár 2-3 évig is.


Én eddig úgy tapasztaltam a fellángolást, hogy ha tetszett egy srác és bókolgatott nekem akkor jól éreztem magam vele meg minden, de ha nem találkoztunk pl 2-3 napig akkor teljesen elmúlt az érzésem iránta és el is felejtettem. Sokan egy egyszerű fellángolás miatt csalják meg a párjukat.

2009. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én már lassan egy hete érzek valamit, és nem is találkoztunk azóta :S lehet szerelmes vagyok? ha igen, az elég rossz :S nincs sok esély hogy a közeljövőben újra látom, beszélek vele.
2009. aug. 13. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Én kezdetben sose tudom megkülönböztetni...olyan szerelmet érzek, hogy majdnem belehalok (elég erős érzelmek)

aztán, ha egy hónap múlva is érzem, akkor tuti szerelmes vagyok...de a fellángolás elmúlik akkora. Nálam általában ez az egy hónap a viz választó.

Várj még te is egy kicsit.

2009. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az én definícióm a szerelemre:


egy érzés, amiből ha egy órát éltél csak át, és utána egy év kínokkal teli szenvedés következik is, azt tudod mondani, hogy: "megérte"!


csaknem 4 éve csak rápillantottam egy lányra, és azonnal beleestem. egy ideig nem akartam magamnak bevallani, hogy belezúgtam, de az valahol az emberben dolgozik... most várok, hogy végre elmúljon, vagy hogy végre legyen vele valami...

sokat kínlódom miatta, de mégis úgy gondolom, hogy az egyik legjobb dolog, ami életemben velem történt:)!


a fellángolás ahogy már írták, rövid ideig tart, én onnan ismerem föl, hogy ha egy képet nézek arról, akibe beleszerettem, akkor nem tudom megunni... aki felé viszont csak fellángolást érzek, annak a képét pár nap után megunom.

2009. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
vártam... és még mindig nem telik el úgy nap, hogy ne gondoljak rá, ne keressem a tömegben...
2009. szept. 19. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:

én vagyok a 10:22es


hát barátom, akkor ezek szerint szerelmes vagy. elég komolyan! nem ismerem a történeted, de van egy mondás, miszerint

"ha küzdesz, veszíthetsz, ha nem küzdesz, veszítettél"

persze vannak esetek, amikor nem szabad küzdeni, mert azzal nagyon nagy bajt okoznál, de ha van lehetőséged, és minden adott (pl. szabad, vagy van valakije de az nem az igazi neki) akkor kötelességed érte harcolni, vagy mellette lenni! ha nem teszed, csak kínlódni fogsz, és tuti vesztes leszel!

2009. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy sokkal idősebb. és nem tudom... lehet megint el kellene menni oda ahol találkoztunk.barátnője nincsen, szóval elméletileg lehetne.
2009. szept. 20. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!