Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont evvel a nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont evvel a nővel csalt meg?

Figyelt kérdés

Párom életében már 15 éve jelen van ez a bizonyos nő. Sose jártak, nem volt komoly kapcsolatuk, csak szexkapcsolat volt köztük mindig is. A válása is emiatt a nő miatt volt, mert csalta vele a feleségét. Akkor mindig nyugalom van, amikor a nőnek van hapsija, de mihelyt szingli lesz megint elkezdenek összejárogatni.

Mi 6 éve vagyunk együtt, minden okés volt, mesélt nekem erről a nőről, hogy régen köze volt hozzá, de mivel más városban lakott, ezért nem volt semmi gond. 2 hónapja született meg a második közös gyerekünk. Én pedig most tudtam meg, hogy evvel a nővel 3 hónapja megint összejárogatnak, mert a nő újra szingli és visszaköltözött a közelünkbe. Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom hogyan tovább és nem értem a párom miért csinálta ezt. Borzasztó rosszul esik, hogy megcsalt, de az meg különösen fáj, hogy evvel a nővel. Ha 15 év alatt nem volt képes elszakadni tőle, akkor mi a fenéért nem vele van?? 27/N



2020. okt. 11. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek. Én is ismertem egy párt, akik szakítottak, de minden új párjuk mellől visszajártak egymáshoz, sosem tudtak elszakadni. Kegyetlen dolog ez. Érdemes minden kapcsolatot elvágni velük.
2020. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Megváltozni nem fog, vagy elfogadod vagy kibaxod...
2020. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindegy hogy kivel? Hülyének néz, megaláz..
2020. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Jó a szex, működik a kémia, és az egyik fél mindig többet érez.

A nőnek a férjed az örök B terv, amíg nem talál valakit. Akkor le se...

A férjednek a nő az örök vàgy tárgya, akiért mindig el fogja dobni a B tervet...

Sajnálom a helyzetedet. De voltak figyelmeztető jelek.

2020. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Ez van, aki egyszer hűtlen volt, az is marad. Hiú ármány volt mást hinni.

Miért pont ezzel a nővel? Többek között azért, mert vele már volt afférja, így a következő eseteket könnyebb összehozni.

2020. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Talán mert a másik nő nem úgy írja, hogy “evvel” ?
2020. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Felelőtlenül szültél neki gyereket, sajnos ezt tudom mondani. Ha tudtad, hogy 15 éve nem tud elszakadni a nőtől, és így is belementél a kapcsolatba. Aki hűtlen, az is marad, pláne hogy ezért a nőért tényleg nagyon odavan, úgy tűnik. Nem nagyon tudsz mit tenni. Vagy szakítasz, vagy lenyeled ezt a békát.
2020. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

...mivel más városban lakott, ezért nem volt semmi gond.

Ezek szerint tudtad, az okot, hogy miért nincs semmi "gond". Azt is tudnod kellett, hogy az az ok bármikor megszűnhet.🤷 Így mentél bele a kapcsolatba. Van ilyen. Nekem is van egy exem, aki bármikor, bárkit megcsalna velem. Egy időben én se tudtam elszakadni, de már nincs köztünk semmi. De nem rajta múlik. Szóval matematikai esélye van, hogy nem csal meg vele, ha a nő megtalálja a nagy Őt, de kb.annyi értelme van erre alapozni, mint ezelőtt a köztük lévő távolságra.

Ezt mondjuk sose értem, ha valakit megcsalnak, miért szempont,hogy pont "ezzel" a nővel. Ha ennyire csak ez a gond, miért nem visztek a páratoknak ti egy nőt, hogy tessék, vele csalj meg inkább, az nem fog zavarni, csak a Marival ne🙄

2020. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Bújj oda a pici babád mellé, szagolgasd, puszilgasd, a nagyot is. Szeresd őket nagyon, te felelsz értük. Ők legyenek az elsők.

Jelenleg ők a te feladatot, a csaló pasid meg szégyellje magát. Jól húzd le anyagilag, a pici, amint bölcsibe mehet, menj dolgozni, és töröld ki az életedből ezt a férget!

2020. okt. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!