Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kevesebbnek érzem magam a párom exénél?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem semmi okom nincs rá, hogy féltékeny legyek, sőt a párom és a családja is engem sokkal jobban szeret és mindig azt mondják mennyivel jobb vagyok mint ő volt. Azt tudni kell, hogy ő egy érdekes, mondhatni gonosz személyiség, én inkább az a kedves lány vagyok. Mégis irigylem a karizmáját, hogy mindig olyan csinos és határozott, mondhatni igazi személyiség. Pedig amúgy semmit nem tett le az asztalra, életében nem dolgozott és kb egyik ismerőse se szereti. Lehet hogy csak az én fejemben van baj😆
2020. okt. 11. 21:17
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Felmerült bennem a kérdés, hogy vajon honnan ismered az exét...


Utàna pedig, hogy miért vannak önértékelési gondjaid?

2020. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Régebben egyszer kétszer összefutottunk meg szoktam nézegetni facebookon
2020. okt. 11. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kulsejet irigyled, mert onbizalomhianyod van
2020. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
83%
Valami oka van annak, h nézegeted?
2020. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert irigy vagy rá nem kellene őt ilyen negatív szinten elmondani minden rossznak. Láttad facebookon, összefutottál vele..azta, mekkora ismeretség! Kb semmit nem tudsz róla személyesen, csak hallomásból annyit, amennyit a barátod családja fröcsög róla. Nem szép dolog hinni mindenféle gonosz, féltékeny pletykának.
2020. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress nála egy olyan exet, aki sokkal rosszabb nő nálad. Aztán gondold végig, hogy pont egyformán exek. Tehát valószínűleg nem ezen múlik 😉
2020. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Bennem az merült fel, hogy miért kell itt fikázni orszáv-világ előtt. Ettől most jobban érzed magad? 5-össel maximálisan egyetértek.
2020. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Félreértitek. Egyáltalán nem fikázni akartam, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ilyen szempontból nem egy olyan szeretetreméltó a nő, hogy irigyelnem kellene, szóval valószínű ez a saját önbizalomhiányomból fakad
2020. okt. 12. 01:03
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Ne foglalkozz vele,nem véletlenül az exe.Ha meg egy kis magamutogató,lusta nő és te nem vagy az akkor nincs mitől félned.
2020. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!